Çiçekli kolay atkı yapılışı

Çiçekli kolay atkı yapılışı siz örgü sevenlerin beğenisine sunuyoruz. Oldukça havalı görselliği ile şık tasarımı olan hanımlarımız gözdesi olacaktır. Kış mevsiminde oldukça kullanılan kıyafetlerimizi aksesuar olarak tamamlayan çiçekli kolay atkı örneğimizi severek örmeniz dileğiyle video anlatımıyla sizlere anlatmaya çalıştık,

Kız çeyizlerine, gelinlerimiz için kendimiz için ve bir çok sipariş alan arkadaşlarımız için güzel bir model olacaktır, şiş ile yapılan örgüleri seviyorsanız yapılışı o kadar kolay ve zevkle örülen harika atkı yapılışı sizleri bekliyor.

Beyaz ip tercihi edilmiş sizler farklı renk ve ip markaları kullana bilirsiniz, giysilerinize uygun ip renklerini terci ederek uyumlu şık görsellik uyumu sağlaya bilirsiniz.

Çok beğenip yapmak isteyen arkadaşlarımız için video anlatımı oldukça detaylı ve yardımcı olacaktır. Sizlerde sevdiklerinize yaparak güzel hediye vererek onlara sürpriz yapmaya ne dersiniz?

Yeni örgü tasarım el işlerinde tekrar buluşmak üzere yapacak olan hanımlarımıza şimdiden kolay gelsin iyi günlerde kullanmanız dileğiyle hoşçakalın..

Çiçekli kolay atkı yapılışı

Çiçek atkı yapımı için gerekli malzemeler

Nako vizyon beyaz ip kullanılmış,

3 Numara şiş kullanımı,

Yapılışı

Atkımızı başlarken 3 ilmekle başlanan, arttırma ile devam eden, 11 sıra örülen tekrar bir sırada ikişer alarak keserek örülüyor.

Lastik kısmını bir ilmek düz bir ilmek ters toplam 17 sırada örülüyor.

Tekrar haroşa kısmına geçerken bir ör bir artır yapılıyor.

40 Santim haroşa örülüyor.

Ara haroşa kısmını ördükten sonra tekrar kesme işlemi yapıp yine 17 sıra lastik örülüyor.

Ayrı olarak ilk başlangıçtaki üçgen kısmı yeniden örülüp ve lastik kısmını da örüp ördüğümüz lastik kısmı halka gibi karşılıklı olarak dikiyoruz.

Bu halka kısmın üstüne çiçeği dikip yanına yaprak yapıp süsleyerek atkımızı bitiriyoruz.

Bayan örgü atkı modelleri atkı yapılışları, örgü ve el işleri, örgüler, hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal medya hesaplarınızda beğeni ve paylaşım yaparak desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video mızın devamlılığı için beğeni paylaşım bizler için çok önemlidir.

Çiçekli kolay atkı yapımı video anlatımlı olarak izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Pembeli örgüler kanalına bu güzel atkı modeli için çok teşekkür ediyorum.

blank

Çiçekli kolay atkı yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ