Çift renk bebek hırkası yapımı

Çift renk bebek hırkası yapımı

Çift renk bebek hırkası yapımı

Çift renk bebek hırkası yapımı sonbahar da en çok kullandığımız hırka çeşitleri el emeği olursa daha çok beğeniyoruz. Çift renkli oluşu daha şık ve gösterişli yapmış modelimizi.

Bu örneğimi annelerimiz çok severek yapacaklarına inanıyorum. Kız anneleri el işlerini bir tık daha seviyorlardır. Kızı olanlar el emeği işleri biraz fazla yaptıklarını düşünüyorum.

Özellikle çocuk hırkaları en çok kullanılan her daim lazım olan kıyafetlerimiz arasında yer almaktadır. Sonbahar ve ilkbaharda olmazsa olmazlardan.

Torunları olan büyüklerimizi de bu güzel ve özel olan hırkamızı yapmaya davet ediyorum video anlatımı mevcuttur yeni öğrenmek isteyen arkadaşlarımıza oldukça kolaylık sağlayacaktır.

Her renk yapımı olabilir renk seçimi sizlerin zevklerine tercihine kalmıştır. İp marka ve tercihleri içinde yine siz örgü sevenlerin beğenisinde,

Çift renk bebek hırkası yapımı detayları 

Kartopu Lamia ile örülmüş

5 Numara şiş kullanılmış

3-4 Yaş arası için uygun hırka modeli

Hırkaya yakadan yeşil başlanan ve sonrasında krem rengiyle ilmek kaldırarak ajutlu model yaparak tamamlanan hırka yapımı.

            ⇓

Bebek hırkası, örgüler, örgü, çocuk örgüleri, daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Beğenilerinizi ve paylaşımlarınız unutmayınız.

Çift renk bebek hırkası yapımı video anlatımlı olarak izleyerek buradan yapabilirsiniz.

Nezihe Gözütok kanalına bu güzel hırka modeli için çok teşekkür ediyoruz.

Çift renk bebek hırkası

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ