Çilek tarlası örgü patik yapımı

Çilek tarlası örgü patik yapımı oldukça canlı renklerin uyumu ile bizleri etkiliyor. Kırmızı ve yeşilin hakimiyeti çok güzel olmuş bir örgü patik modeli sizleri bekliyor.

Meyve teması örgü modeline yansımış olması harika çilek tarlası örgü patik modeli görselliği ile hanımlarımızın beğenisini alacaktır. Kızlarımızın çeyizinde olması gereken çok şık bir örgü patik örneği annelerimizin ellerine yapılışı çok yakışacaktır.

Patik modellerinden sipariş alan arkadaşlarımız için çilek tarlası çok beğenilecektir. Yapılışı video anlatımlı olarak kolaylıkla yapabilirsiniz. Farklı patik örnekleri için canimanne.com sayfamızı ziyaret etmeden karar vermeyiniz. Bir çok modelimiz mevcuttur. Yazımızın içindeki linklere de tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Yeni öğrenmek isteyen arkadaşlarımız için video anlatımlarımız oldukça yardımcı olacaktır. Yeni örgü patik modelleri yapılışlarında tekrar birlikte olma dileğiyle yapacak olan arkadaşlarımıza şimdiden kolay gelsin iyi günlerde giymeniz dileğiyle, hoşçakalın

Çilek tarlası örgü patik yapımı

Çilek tarlası örgü modeli detayları ve yapılışı

2 Renk ip tercihi edilmiştir.

7 Numara tığ seçimi

37 Numara ayaklar için uygundur.

6 Sıra burun kısmını yaparak başlıyoruz. İkili trabzan yapılmaktadır.

Yedinci sırada fıstık uygulaması ile çilekleri yapmaya başlıyoruz. Lif modelindeki fıstık uygulaması uygulanmıştır. Detaylı anlatım için video anlatımı izleyerek kolaylıkla yapabilirsiniz.

Örgü, örgüler ve el işleri, tığ işi, patik yapımı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal medya hesaplarınızda beğeni ve paylaşımlarla desteklerseniz bizleri çok mutlu edersiniz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Çilek tarlası örgü patik yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Sibelle örgü kanalına bu güzel örgü patik modeli için çok teşekkür ediyorum.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ