Çivili Kasnak Sarma Papatya Lif Modeli

Çivili Kasnak Sarma Papatya Lif Modeli

blank

Merhaba yine sizlere harika bir lif modeli ile karşınızdayız. Pembeli örgüler anlatımıyla kolayca öğrenebilir yapabilirsiniz..

Tığ işinden sıkılanlar için kasnak modelimiz en iyi sonuçlar almak isteyenlere güzel alternatif olacaktır.

Bayanların çok sevdiği lif modelleri bir çok çeşit olarak piyasada bulunuyor ve biz hep güzelini yada değişini yapmak örmek ve üretmek için çaba gösteriyoruz. Aradığınız o değişik model çivili kasnak sarma papatya lif modeli tığ ile uğraşmak sizi yoruyorsa iplerinizi alıp detaylı video anlatımın karşısına sizleri bekliyorum..

Meslek lisesi öğrencileri bilirler sizinde çocuğunuz varsa kasnak işi ödev olarak veriliyordu. Çabuk öğrenilen ve çok zevkli yapıla bilen kasnak işleri bugün sizlere lif modeli olarak karşınıza çıkıyor. Hiç yapmadım yapamam demeyiniz o kadar güzel anlatım yapmış ki pembeli örgü kanalı sırası ile detaylı net anlatımlı sizin tek yapmanız iplerinizi ve kasnak almanız.

Genç kızlarımızın çehizine ev hediyesi yada kendi banyonuza çok yakışacaktır. Okulların tatil olması ile küçük öğrenci arkadaşlarımıza el becerisi geliştirmek adına güzel deneyim olabilir.

Hatırlarsanız 90 yıllar ve öncesinde el işleri çok yapılırdı. Gençlerimizin elinde mutlaka bir iş olurdu. Kış geceleri uzun sosyal medya yok tv çok az vakit geçirmek en iyi eğlence idi şimdiki zaman diliminde gecelerimiz telefon ve tablet ile vakit öldürüyor. Her şeyin yeri ayrı hepsini zamanın da ve gerektiği kadar kullanmak bizim elimizde bu yaz tatilini fırsat bilelim ve çivili kasnak sarma papatya lif modeli kız çocuklarımıza öğretelim ve el becerisini artırmakta fayda sağlayacaktır.

Biz anneler, anneler, babaanneler, teyzeler canım hanım arkadaşlar biz gerçekten harikasınız  her şeyin iyisini biliyor ve yapıyoruz ve öğretiyoruz. Yeni modelimizi sizlere sunduk bol işleriniz olsun bizleri tavsiye etmeyi unutmayın pembeli örgüler kanalına çok teşekkür ediyoruz bu güzel video için tekrar yeni modellerle görüşmek üzere hepinize kolay gelsin.

Çivili Kasnak Sarma Papatya Lif Modeli

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ