Canım Anne

Çizgili bloklar örgü modeli yapılışı

Çizgili bloklar örgü modeli yapılışı

Örgü modelleri nasıl yapılır ? örgü şiş modelleri ve tığ işi örgüler yapılışları video anlatımlı olarak siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Çizgili bloklar örgü modelini bir çok örgü modelinde kullanabilirsiniz. Yapılışı detaylı videoda anlatılmıştır.

Şiş örgü modelleri bebek örgülerinden, çocuk örgü grubu ve yetişkin örgü modelleri olarak en çok yapılan el işleri olmaktadır. Örgü modelleri mevsimine göre örülen el işidir. Her mevsime göre örgü modelini bulabilirsiniz.

Örgü modellerinde daha fazla içerik için yazımızın içindeki linke tıklamanız yeterli olacaktır. Bir çok örgü modelini bulabilirsiniz. Yeni video anlatımlarda tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız.

Çizgili bloklar örgü modeli yapılışı

Model yapılışı 5 ve katlarından oluşmaktadır. Tek sayı olmasına dikkat ediniz.

Model anlatımında bebe yüne ve 3 numara şiş seçilmiştir.

İlk olarak 25 ilmek atalım ve 4 diş haroşa örelim, model kurulumuna başlayalım 5 ilmek haroşa örelim, devamında 1 ter 1 düz olarak 5 ilmek örelim tekrar 5 haroşa yine ters yüz ve haraşo örüyoruz. Modelin arka kısmına geçelim ve 5 haroşa aynı örelim düz gelen ilmeği selenik örgü gibi ilmeği alt kısımdan örü alıyoruz ilmeği serbest bırakıyoruz tersler yine aynı örülüyor. Bu şekilde sırayı tamamlayalım. Düz ilmekler 4 tane olana kadar aynı işlemi yapalım sonrasın kaydırarak yer değişimini yapıyoruz. Detaylı yapılışı için video anlatımını izleyebilirsiniz. Kolay gelsin..

Örgü modelleri, örgü ve el işleri hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Orgu hayatım_ youtube kanalına çok teşekkür ediyoruz.

Çizgili bloklar örgü modeli yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uyguluyoruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ