Çocuk kazak örnek modeli yapımı

Çocuk kazak örnek modeli yapımı

Çocuk kazak örnek modeli yapımı oldukça kolay olan yapılışı video anlatımlı çocuk kazak modeli nasıl yapılır ? Sorusuna cevap olarak güzel paylaşımı sizlerin beğenisine sunuyoruz.

El örgüsü çocuk kazak modelini baştan sona anlatımlı bulmak biraz zor olmaktadır. Sizler için 2 farklı çocuk kazak modelini video anlatımlı olarak sizlerle buluşturuyoruz.

Yeni öğrenen hanımlarımız içinde düz, sade ve örneksiz bir kazak modelinin linkini bırakıyorum tıklamanız yeterli olacaktır.

Bir çok yeni modellerde olduğu gibi bugünde örgü kazak modeli yapımını konuk ettik umarım faydalı bir paylaşım olmuştur. Ufaklıklara en güzelini düşünen annelerimiz için el emeği olan kazak modelimizi yaparken kolaylıklar diliyorum. Yeni güzel özel, şık modellerde tekrar görüşmek dileğiyle hoşçakalın.

Çocuk kazak örnek modeli yapımı

Kazak 5-6 yaş kız çocuklarımız için uygun

Malzemeler 3 yumak rozeti montana 155-09 renk

3.5 Numara şiş tercihi, iğne, makas

Başlangıç yakadan başlanıyor 90 ilmek atarak başladım. Lastik uygulaması yapıyoruz. Toplamda 11 sıra lastik yapılmıştır. Sizler istediğiniz yükseklikte yapabilirsiniz. 13 ilmek kollar için 28 ön ve arka için ayırıyoruz.

Modelimizde ilk olarak yaka ve ardından kollar yapılmaktadır. Sonrasında ön kısımdan arkaya doğru yapılan kazak modelidir. Detaylı anlatım için videomuzu izleyerek kolaylıkla yapabileceğiniz bir kazak modelidir.

Örgü, örgü ve el işleri hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Düz, sıfır yaka kolay kazak modeli yapılışını linke tıklayarak ulaşa bilirsiniz. Video anlatımı izleyerek çocuklarınıza yapabilirsiniz.

Çocuk kazak örnek modeli yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Orgu hayatım_ kanalına bu güzel kazak modeli için çok teşekkür ediyoruz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ