Çok amaçlı örgü modeli yapılışı

Çok amaçlı örgü modeli yapılışı

Çok amaçlı örgü modeli yapılışı bir çok örgü modelinde kullanabileceğiniz harika örgü modelini siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz.

Örgü modelimiz battaniye yapımında, yelek, eldiven, ve fular olarak uygulaya bileceğiniz şık bir örgüdür.

Çok amaçlı örgü tekniğini lastik olarak kullanabilirsiniz. Hanımlarımız örgü tekniklerinin hangi modellerde kullanılacağını çok iyi bilmektedirler. Bizlerde en güzel örgü modellerini sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz. Umarım en güzel modelleri yaparak bizleri hatırlarsınız. Sayfamızda en güzel iki şiş modellerini bulabilirsiniz sayfamızı ziyaret ermeyi unutmayınız veya yazımızın içindeki linke tıklamanız yeterli olacaktır. Farklı örgü örneklerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın.

Çok amaçlı örgü modeli yapılışı

İstediğiniz marka ip kullanabilirsiniz.

Ve bu modelin her iki tarafı da ayrı bir model olarak her türlü örgülerde kullanabileceğiniz bir model.

Başlarken ikinin katları olarak yani çift sayı olarak istediğiniz sayıda başlayıp modeli kurun.

Model iki sıradan oluşuyor ilk modeli koyarken iki ilmeği beraber alıp (örüp) şişi dolayıp tekrar ayı iki ilmekten bir ilmek daha örüp üç ilmek oluşturulur her iki ilmeği bu şekilde örülür model kendini tekrarlayan bir model.

Ters yüzünden ise hepsini ters olarak örülür. Model kurulmuştur. Artık tekrar düz yüzünden modele devan ederken artık üç ilmek vardır ve üç ilmek üstünden devam edilir. Yeni sıralar hep aynı olacak, üç ilmek beraber alıp (örüp) şişi dolayıp tekrar ayı üç ilmekten bir tane daha örülür bu şekilde ön yüzü örüp bitirilir.

Arka yüzü aynı hep ters olarak örülür. Hep iki sırada model oluşur bu şekilde istenilen elinizdeki örgü türüne göre ne kadar büyüklükte olacaksa örüp bitirilir.

Örgü, örgü ve el işleri hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterlidir. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Çok amaçlı örgü modeli yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Pembeli örgüler kanalına bu güzel örgü modeli için çok teşekkür ediyorum.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ