Canım Anne

Çok amaçlı şiş örgü modeli yapılışı

Çok amaçlı şiş örgü modeli yapılışı

Çok amaçlı şiş örgü modeli yapılışı örgü modellerinde uygulayabileceğiniz. Görselliği güzel olan şiş örgü modelini siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Şiş örgü modelleri tercihiniz ise yelek modelinde ve battaniye örgülerinde çok amaçlı örgü tekniğini kullanabilirsiniz. Yapılışı detaylı olarak video içinde anlatılmıştır. Modelin kurulumunu kolaylıkla uygulayabilirsiniz.

Tunus işi, tığ işi örgü modelleri arıyorsanız. Sayfamızda örgü modelleri oldukça geniş örneğe sahiptir. Bere, yelek, arkı, çeyizlik yelek örneklerinde kullana bileceğiniz en güzel örnekler sayfamızda mevcuttur. Video anlatımlı örgü modellerini kolaylıkla uygulayabilirsiniz. Yazımızın içindeki linke tıklayarak örneklere ulaşabilirsiniz.

Çok amaçlı şiş örgü modeli yapılışı

Model anlatımında bebe yünü kullanılmıştır.

İpe göre şiş seçimini yapmakta fayda var.

Model 6 ve katlarından oluşmuştur.

Model kurulumunda ilk ilmek haroşa 1 ters örgü 5 düz örgü, 1 ters, 5 düz, 1 ters, 5 düz, 1 ters, 1 haroşa örelim.

İlmekleri nasıl geliyorsa aynı şekilde örelim, ikinci sırada yine ilk ilmek haroşa 1 ters, 1 ilmek örmeden alalım, ipi kendi tarafınıza alıp, 3 ilmeği örmeden alalım ve ipi diğer tarafa atıp 1 ilmek örelim, sol taraftaki şiş ile arka taraftan öndeki ilmeği almadan 3 ilmeği şişe alalım öndeki ilmeği alıp ipi arka tarafa atıp üç ilmeği örelim, ilk başta örmediğimiz ilmeğisol şişimize aktarıp modeli bağlıyoruz. Detaylı model olduğu için video anlatımı izleyerek takip ederek kolaylıkla uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin..

Örgü modelleri, örgü ve el işleri, şiş örgü modelleri hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Orgu hayatım_ youtube kanalına teşekkür ediyoruz.

Çok amaçlı şiş örgü modeli yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ