Çok kolay kese lif modeli yapılışı

Çok kolay kese lif modeli yapılışı geçmişten günümüze kadar ulaşan örgü türlerindendir. Hem çeyizlerin hem de günlük kullanımın başında gelir.

Takım olarak hazırlanan modeller çeyizler için daha ön plandadır . Hem görsel açıdan göz dolduran hem de kullanışlı olan modeller başlıca tercih edilenlerdir. Bugün yapımını paylaştığımız model de bu şekildedir .

Lifimizi hazırlarken 3 renk lif ipi ve lif tığı kullandık . Elinize uygun kalınlıkta 2-8 numara arası tığ tercih edebilirsiniz. Orta kısımdan 8 fıstıkla başladığımız modelimizi etrafını dönerek örüp tamamlıyoruz. Aynı parçadan iki adet ördükten sonra kenar tığlamasını yaparken iki parçayı birleştiriyoruz. Ve son olarak boğaz kısmını örüyoruz. İnce detay ve yapılış için videoya göz atabilirsiniz. Yeni başlayan arkadaşlar bile videoyu izleyerek kolaylıkla yapabilir. Video ve anlatım için Örgü Merakı kanalına teşekkür ediyoruz.

Sitemize ve YouTube kanalımıza göz atarak çok farklı ve güzel modellere ulaşabilirsiniz. Videolarımızı beğenip yorumlarla desteklemeyi lütfen ihmal etmeyin. Takıldığınız noktalarda yorumlardan bizebkisa sürede ulaşabilir , sorularınıza cevap bulabilirsiniz.

Çok kolay kese lif modeli yapılışı
blank
Kese lif modeli
ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ