Cupcake tutacak modeli yapılışı

Cupcake tutacak modeli yapılışı mutfağımız için detay olabilecek fırın tutacağı cupcake modeli ayrı bir şıklık katacaktır.

Mutfağımızda el işleri detaylarını seviyorsak çok güzel bir model sizlerin beğenisini beklemektedir. Günümüzde tabi ki hazır fırın tutacakları mevcuttur. Kendi emeğimizden vazgeçemeyenler içinde bizlerde en güzel el işlerini sunmaya devam ediyoruz.

Cupcake tutacak modeli renklerinin güzelliği ile gözümüze ayrı bir keyif verecektir. Mutfak dolaplarınıza uygun renklerde yapabilirsiniz modelimizi çokta güzel olacaktır.

Hanımlarımızın günün büyük bölümü mutfakta geçince mutfak detayları oldukça önemlidir. Bu bir tutacak bile olsa detayı rengi, görselliği çok önemlidir. Ufak görsellikler küçük detaylar bizleri mutlu edebilmektedir. Sizlerde kalan ipleriniz varsa cupcake tutacak modelimizi kendiniz için ve sevdiklerinize armağan edebilirsiniz.

Kızlarımız çeyizleri içinde cupcake tutacak modeline yapabilirsiniz. Aynı örnekten büyüterek tencere altlığı olarak yapabilir takım olabilecek bir model haline getire bilirsiniz. Veya tek parça küçük cupcake yaparak bardak altlığı da yapılabilir. Sizlerin tercihlerine kalmış bir örnekten bir çok modeller ortaya çıkarta biliriz. Yeni güzel el işleri modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın.

Cupcake tutacak modeli yapılışı

Cupcake tutacak modeli detayları ve yapılışı

Cupcake tutacak modeli

Malzemeler 5 renk istenilen marka lif ipi tercihi edilmiştir. Farklı ip tercih edebilir.

El ayarınıza uygun tığ (5 numara ile örüldü)

Makas

Modelimiz 5 fıstık üzerine artırma yapılarak 11 sıra örülüyor. Sonrasında üzerindeki fıstıkları her sırada bir eksiltme yaparak devam ediliyor. Orta kısmına dantel görünümü veriyoruz. Son olarak da sap kısmını ve kiraz görünümlü sus detayı vererek bitiriliyor. Yapacak olan bütün arkadaşlarımıza şimdiden kolaylık diliyorum. İyi günlerde mutfağınızda lezzetli yiyecekler yaparken kullanmanız dileğiyle,

Örgü, örgüler ve el işleri, tığ işi hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal hesaplarınızda paylaşımlarla destekleye bilirsiniz. Video anlatımların devamlılığı için beğeni, paylaşımlar oldukça önemlidir.

Cupcake tutacak modeli yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Pamuk örgüler kanalına bu güzel cupcake tutacak modeli için çok teşekkür ediyorum

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ