Cüzdan file çanta yapılışı

Cüzdan file çanta yapılışı son zamanların en favori el işi olarak file çanta yapılışları olmaktadır. Cüzdan file çanta modelimiz o kadar kullanışlı ve cüzdan içinde olması harika olmuş örgü sevdası kanalına çok teşekkür ediyorum.

File çanta artık çok amaçlı çanta olarak yerini almaktadır. Hanımlarımız oldukça farklı olarak file çanta yapılışlarını araştırıyorlar bu modelimizi çok beğeneceksiniz. Çünkü faklı olduğunu düşünüyorum.

Alışverişlerde oldukça lazım olan ve dayanıklı olmasıyla dikkat çeken file çantalar makrome ip tercihi ile sağlam oluşu ile pazar, çarşı, market alışverişlerinde hepimizin tercihi olacaktır. Sadece alış veriş çantası olarak düşünmeyelim örgü çantası olarak çok şık olacaktır.

Canlı ip renk seçeneği ile oldukça elimizde şık ve güzel bir file alışveriş çantası olacaktır. Kız çeyizine yapılması güzel olacaktır. modelimizin cüzdan şeklinde olması sizlerin beğenisini umarım alacaktır.

Farklı yeni örgü, bir çok el işi örgülerinde, tığ işlerinde tekrar görüşmek üzere hoşçakalın.

Cüzdan file çanta yapılışı

Cüzdan file çanta modeli detayları ve yapılışı

Katlandığın da cüzdan gibi olan file çanta modeli oldukça kullanışlı

Yapımı için 1 buçuk yumak makrome ipi yeterli oluyor.

2.50 mm tığ ile örüldü

15 trabzan yaparak başlıyoruz her sırada 15 trabzan arttırarak 75 olana kadar örüyoruz.

İki taban ördükten sonra sık iğne ile birleştiren yapıp 25 tane file deliği örüyoruz. İstenilen boya kadar ördükten sonra sık iğne ile Boğazı topluyoruz Ve kulpunu yapıp bitiriyoruz.

Örgü, örgüler ve el işleri, çanta hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal medya hesaplarınızda beğeni ve paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlar oldukça önemlidir.

Cüzdan file çanta yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Örgü sevdası kanalına bu güzel cüzdan file çanta modeli için çok teşekkür ediyorum.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ