Dalgalı haraşo örgü modeli yapımı

Dalgalı haraşo örgü modeli yapımı bir çok örgü modelimde zevkle yapabileceğiniz örgü modeli sizlerin beğenisinde olmaktadır.

Kolay haraşo örgü modeli yelek, süveter, yapılışlarında oldukça kullanıla bilecek yakışacak örgü türüdür.

Yapılışı video anlatımlı olan dalgalı haraşo modeli yeni öğrenmek isteyenler isteyen arkadaşlarımız detaylı anlatımı izleyerek uygulaya bilirler. İstenilen ip markası tercih edilebilir. Aldığınız ip markasının arka etiketinde şiş numarası yer almaktadır. Elimizin ayarına göre farklılık gösterebilir.

Hanımlarımızın en çok sevdiği el işleri şiş örgü modelleri olurken canimanne.com sayfamızda elimizden geldiğince yayınlamaya sizlere faydalı olmaya çalışıyoruz. Umarım dalgalı haraşo örgü modelimiz sizlerin beğenisini alacaktır. En güzel örgü modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın.

Dalgalı haraşo örgü modeli yapımı

Dalgalı haraşo örgü modeli detayları ve yapılışı

Model anlatımın da orta incelik bir ip tercih edilmiştir.

4 Numara şiş kullanıldı.

Model 5 ve 5 in katları + 4 ilmek ilave edilerek kuruluyor.

Bir sıra haraşo örüldükten sonra model düzünde başlanıp ilk sırada 4 ilmek düz bir ilmek örmeden diğer şişe alınır ilk sıra bu şekilde tamamla.

2.sırada 4 ilmek ters örülüp 5. İlmek ip kendi yönümüzde örmeden diğer şişe alınır. 3. Sırada ise 4 ilmek ters 5. İlmek düz örülür. 4. Sırada bütün ilmek sayısını ters örülüp. 4 sıra olarak motif tamamlanır. Her bir motif 4 sırada bir devam etmekte. Diğer motifler de aynı şekilde yapılır.

Örgü, örgüler ve el işleri hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. bizleri sosyal hesaplarınızda paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için beğeni paylaşımlar oldukça önemlidir.

Dalgalı haraşo örgü modeli yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Fatmayla herşey dahil kanalına bu güzel örgü modeli için çok teşekkür ediyorum.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ