Dantel Askılı Bluz Yapımı

Dantel Askılı Bluz Yapımı

Dantel askılı bluz yapımı Dantel giysi denildiğinde akla ilk gelen şüphesiz ki dantel bluzlardır. Dantel bluz yapımı, dantel modellerinin çeşitliliği sayesinde kimi zaman çok basit ve kısa sürede bitirilecek bir iş kimi zaman da detaylı uğraşılması gereken zahmetli ama alınan güzel sonuçlara değecek bir çalışma örneğidir.

Dantel kıyafetler son yılların yine gözde giyim seçenekleri arasına girmeyi başardı. Dantelin karşı konulmaz derecede zarif duruşu ve birlikte kullanıldığı her giysiyi zirveye taşıyan özelliği hanımların ilgisini her zaman çekecek gibi görünüyor.

Dantel Askılı Bluz Yapımı

 

Yazın sıcak günlerinde sizi girdiğiniz her ortamda şık göstereceğini düşündüğümüz askılı dantel bluz örnekleri ile ilk tavsiyemizi sizlere sunmak istiyoruz. Sıcak havalarda tek başına giyebileceğiniz askısız dantel bluzunuzu aynı günün akşamında hava serinlediğinde üzerinize bir şal ya da hırka alarak şıklığınızı başka bir boyuta taşıyabilirsiniz.

 

Giyinmek herkesin kendi zevkleri doğrultusunda yaptığı bir eylem olmakla beraber, kıyafetlerimizle karşımızdaki insanların da dikkatini çekmeyi ve ilgi odağı olmayı tarih boyunca sevmişizdir. Döpiyes bir takımın içine giydiğinizde işteki mesainizi zarif bir şıklıkla geçireceğinizden emin olun. Bluzunuzu kot pantolon ya da etekle giymeyi tercih ettiğinizde ise demi klasik bir kıyafet taşıyor olacaksınız ve çekici görünüşünüzden hala ödün vermemiş olacaksınız.

 

Gelelim bluzunuz için size gerekli olan malzemelere. Dantel bluz yapımı için öncelikle dantelinizi seçmelisiniz. Askısız olacağı için elastiki danteller işinizi kolaylaştırabilir. Bunun yanı sıra modelinize göre bluzunuzun göğüs kısmının üzerinize daha iyi oturması için iç kısmını özel materyallerle destekleyebilirsiniz balen takviyeleri bunun için ideal bir yardımcı olacaktır. Biraz dikiş bilgisi, biraz hayal gücü ve yeterli emeği verdiğinizde alacağınız sonuç sizi mutlu edecek. Günleriniz ve gecelerinizde askılı bir dantel bluz şıklığıyla buluşmaya ne dersiniz?

 

www.canimanne.com sitesindeki anne-çocuk kategorimizden edineceğiniz bilgiler size yol gösterici olabilir. Beğendiğiniz sayfa adreslerimizi sosyal medya hesaplarınızda paylaşabilirsiniz.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ