Dantel Oda Takımı Modelleri

  Dantel eskiden beridir yapılan el emeği ürünlerin başında gelmektedir. Çeyiz sandıklarını süsleyen dantel ürünler oldukça çeşitlidir. Bir ara dantelin modası geçti gibi tabirler kullanılmış olsa da dantel parça ve ürünler hak ettikleri değeri yeniden kazanmıştır. Dantelin yeniden moda olması ile beraber modern, trend modeller ve örnekler de ortaya çıkmış ve halen daha her geçen gün yeni modeller ortaya çıkmaktadır.

Dantel modelleri oldukça çeşitlidir. Evlerimizin her köşesinde dantelden izler bulmak mümkündür. Salonlarımızda vitrin takımları, masa örtüleri ile, mutfaklarda peçeteler, örgü perdeler, buzdolabı örtüleri ile, yatak odalarında dantel oda takımları ile aynı zamanda da havlu kenarları, bohça kenarları gibi birçok kullanım alanı bulunmaktadır.

Dantel oda takımı modelleri oldukça çeşitlidir. Kare formlu olarak örülen modeller olduğu gibi aynı zamanda oval, yuvarlak oda takımları da mevcuttur. Eskiden oda takımları tek renk beyaz olarak örülüyor olsa da günümüzde renkli oda takımları da mevcuttur. Yatak odanızın genel havası ve renkleri ile uyumlu şık oda takımları yapabilirsiniz. Nevresim takımlarınız veya pike takımlarınız ile uyumlu renkli oda takımları yaparak yatak odanızın şıklığına şıklık katabilirsiniz.

Dantel oda takımı örnekleri oldukça çeşitlidir. Bütün olarak örülen oda takımları olduğu gibi aynı zamanda parçaların veya motiflerin birleştirilmesi ile oluşan dantel oda takımları da mevcuttur. Dantel örmeye yeni başlayanlar için birçok kolay, basit model bulunduğu gibi zor örnek ve modeller de vardır. Dantel oda takımı model ve örnekleri için sitemizdeki görselleri inceleyebilirsiniz. İlk bakışta zor gibi gözükse de aslında yapımı oldukça basit ve keyiflidir. İlk kez yapacak olanlar için sitemizde resimli, anlatımlı, şemalı görseller bulunmaktadır.

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Gamze dedi ki:

    Ücretli yapan var mı yardımcı olun genç kızıma almak istiyorum

BİR YORUM YAZ