Tığ İşi Bebek Elbisesi Yapımı

Tığ işi bebek elbisesi yapımı görsel anlatımlı ve görsellerin video anlatımı canım anne youtube kanalında bulabilirsiniz.

Bebeğinizin kız olacağını öğrendiniz ve hayatınızda hiç bu kadar mutlu olduğunuzu hatırlamıyorsunuz. Bundan daha güzel bir haber alamazdınız. Göz açıp kapayıncaya kadar geçecek hamilelik sürecinde bir sürü hazırlık sizi bekliyor. Konu komşu, aile bireyleri ve dostlarınız hazırlıklarınız sırasında mümkün olduğunca size yardımcı olmaya çalışacaktır. Bebek giysilerinin arasında el örgüsü yumuşacık tulumlar, yelekler, hırkalar ve elbiseler hatırı sayılır bir yer kaplar.

Tığ İşi Bebek Elbisesi Yapımı

Bebeğinizi beklerken tığ işi bebek elbisesi örnekleri göz atmanız gereken şeylerin arasında diye düşünüyoruz. Pastel tonlarda öreceğiniz ve her yerde rahatlıkla giydireceğiniz örgü bebek elbise modelleri düşündüğünüzden çok  geniş bir skalaya sahip. Bebek mağazalarının vitrinlerini süsleyen örgü elbiselere içinizi çekerek bakmayı bırakıp, bebeğinize çabucak tığ işi bir elbise yapabilirsiniz. Kısa zamanda bitireceğinizi düşünüyoruz çünkü kolay bebek elbisesi yapımı konusunda yardım alacağınız bir sürü yer var. Anneniz, arkadaşlarınız, dergiler ve tabii ki internet.

Bebeğinizi cicili bicili tığ işi örgü bir elbiseyle giydirip gezintiye çıkarmak, dost ve aile ziyaretleri yapmak ne güzel olacak düşünebiliyor musunuz? Bebeklerin çok çabuk büyüdüğünü de hatırlatmak istiyoruz. Bu yüzden bebeğinizi beklerken vaktinizi tığ işi bebek elbiseleri örerek dolu dolu değerlendirebilirsiniz. Neden çoğul konuşuyoruz çünkü bebeğiniz hızla büyürken sizin bunlara ayıracak çok fazla zamanınız olmayabilir. Beğendiğiniz yeni ve farklı örgü elbiseler için yakınlarınızdan destek almak durumunda kalabilirsiniz. Küçük bir tavsiyemiz daha olacak sizlere, kızınızın küçülmüş örgülerini saklayın. Büyüdüğünde birlikte paylaşacağınız güzel anlarda ortaya çıkarıp o günleri yad edebilirsiniz. Belki kızınız onun için ördüğünüz bu güzel elbiseleri kendi çocuğuna da giydirir belli mi olur. Örgünün modası asla geçmez, yerini başka bir şeyle dolduramazsınız kesinlikle.

Patik örgü modelleri bölümümüzden elbiseye uygun patik modeli fikri edinebilirsiniz. Beğendiğiniz modellerimizin ya da sayfalarımızın içeriklerini sosyal medya hesaplarınızdan paylaşırsanız seviniriz.

 

blank
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ