Tığ İşi Yelek Yapımı

Tığ İşi Yelek Yapımı

Giyim tarzınız klasik de olabilir, modern de. Günümüz koşullarında kıyafetlere bavullar dolusu paralar harcayamıyoruz malumunuz üzere. Bu konudan yola çıkarak size bazı tavsiyelerimiz olacak. Gardırobunuzda modası geçmeyecek klasik şeyleri bulundurmakla başlayabilirsiniz. Bunlar nedir sorunuzun cevabını şöyle verebiliriz. Yaşınız kaç olursa olsun spor ya da klasik pantolon ve eteklerinizle giyebileceğiniz birkaç düz renk tişört veya bluz elinizin altında olmalı. Düz kesimli yine tek renk bir elbisenizi de eksik etmeyin. Verdiğimiz ipuçlarının ışığında mevcut kıyafetlerinizi aksesuarlarla veya yardımcı kıyafetlerle nasıl çeşitlendirebilirsiniz.

Bahsettiğimiz kıyafetlerinizin hepsini tığ işi yelek örnekleri ile bir anda farklılaştırabilir, onlara yeni bir kimlik kazandırabilirsiniz. Tığ işi şüphesiz biraz el oyalayıcı gelebilir ama sonuçları sizi ziyadesiyle memnun bırakacaktır.

Tığ İşi Yelek Yapımı

Dantel örmek için zamanınız kısıtlıysa kolay dantel yelek yapımı ile ilgili bilgilenmenizi salık veririz. Belki de umduğunuzdan çok pratik modeller karşınıza çıkacak ve siz el çabukluğunuzu öreceğiniz dantel yeleğinizde test etmiş olacaksınız.  Tığ işi yelek modelleri ile bir kere tanıştıktan sonra sizi kimse tutamayacak biliyoruz. Tek bir dantel yelekle bile mevcut kıyafetlerinizin sayısını ikiye katlamış olacaksınız.

Birlikte kullanacağınız her kıyafetiniz farklı bir boyuta geçecek, sanki yeni bir kıyafetmiş gibi ilgi görecek ve sizi mutlu edecek. Tüm bunları hayal edin lütfen. Ayrıca bir taşla bir sürü kuşu da vurmuş olacaksınız. Aklınızdan ufak bir hesap yapın hanımlar, ne kadar karlı bir iş öyle değil mi? Yeni kıyafetler almak için harcayacağınız paralar cebinizde kalacak ve belki onları çok daha gerekli başka giderleriniz için kullanacaksınız. Ayağımızı yorganımıza göre uzatmak biz hanımların hamurunda var diyoruz ve yeni modellerle tanışmanızı öneriyoruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ