Değişik El Örgüsü Bayan Panço Modelleri

Değişik El Örgüsü Bayan Panço Modelleri

Pançolar sonbahar ve kış aylarındaki kombinelerinize renk katacak ve hareketlendirecektir. Ayrıca kombinelerinde farklı parçaları kullanmayı seven bayanlar için pançolar kaçırılmayacak bir fırsattır. Pançoların ince iplerle örülen yazlık modelleri olduğu gibi kalın iplerle örülen kışlık modelleri de mevcuttur. Yazın kot bir şortun üzerinde kullanabileceğiniz dantelden örülmüş bir panço sizinde kombinelerinize renk katacak ve farklı görünmenizi sağlayacaktır. Ayrıca girdiğiniz ortamlarda dikkat ve ilgi odağı olmak içinde kullanabileceğiniz bir parçadır. Kışın hem kombine tamamlayıcı hem de dış aksesuar olarak da rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Pançoların günlük hayatta kullanabileceğiniz spor modelleri olduğu gibi, özel davetlerde kullanabileceğiniz klasik modelleri de mevcuttur. Günlük hayatta kullanılan panço modellerinde daha çok cıvıl cıvıl renkler tercih edilirken klasik modellerde daha çok beyaz, krem, siyah gibi renkler daha fazla tercih edilmektedir.

Özel davetlerde de kullanabileceğiniz çok şık panço modelleri mevcuttur. Kombine tamamlayıcı olarak kullanabileceğiniz birbirinden şık ve gösterişli modeller arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. Klasik, özel davetlerde kullanacağınız pançoları simli iplerle örerek daha şık ve gösterişli olmasını sağlayabilirsiniz. Böylelikle tüm dikkatleri üzerinize çekmeyi de başarmış olursunuz.

Bayan panço modelleri şiş ile örülebildiği gibi tığ ile örülen panço örnekleri de mevcuttur. Tek renk örebileceğiniz gibi birden fazla rengi bir arada kullanarak renkli modeller de oluşturabilirsiniz. Düz bir şekilde örerek daha sonra yaprak, çiçek, gül gibi motifler ekleyerek daha şık görünmesini sağlayabilirsiniz.

Sizde değişik bayan örgü panço modelleri arıyorsanız sitemizdeki görselleri inceleyebilirsiniz. Birbirinden şık ve gösterişli modeller arasından dilediğiniz modeli seçerek örmeye başlayabilirsiniz. İlk bakışta zor gibi gözükse de aslında örmesi oldukça basittir. Resimli anlatımlı görselleri inceleyerek rahatlıkla örebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ