Değişik Havlu Kenarı Örnekleri

El emeği ile yapılan ürünlere ve parçalara verilen değer gün geçtikçe artmaktadır. Bununla beraber de yeni modeller ve örnekler de ortaya çıkmaya devam etmektedir. Eski ve yeninin buluşması ile beraber ortaya değişik havlu kenarı örnekleri ve modelleri çıkmakta ve özgün birer parçaya dönüşmektedir.

El emeği ürünlerden biri olan havlu kenarları çeyiz sandıklarının olmazsa olmaz parçalarından biridir. Tığ işi örgü ile yapılanları olduğu gibi son zamanlarda ise iğne oyası ile yapılan modelleri ortaya çıkmıştır. Siz hangi alanda daha başarılı iseniz onu tercih ederek örmeye başlayabilirsiniz.

  Havlu kenarı modelleri çok fazla çeşitliliğe sahiptir. Tek renk kullanılarak yapılanları olduğu gibi birden fazla rengin bir arada kullanıldığı modeller de vardır. Havlunuzun modeline göre renklerini de belirleyebilirsiniz.

Havlu kenarı örnekleri gün geçtikçe artmaktadır. Daha şık ve zarif görünmesi için birçok yol denenmekte ve farklı malzemeler ve materyaller kullanılmaktadır. Boncuk, inci, kurdele, pul gibi malzemeleri kullanarak birbirinden şık havlu kenarları yapabilirsiniz.

  Değişik havlu kenarları küçük parçalardan oluştuğu için örmesi diğer dantellere göre daha keyifli ve kolaydır. Bu yüzden genellikle dantel örmeye yeni başlayan kişiler havlu kenarı örerek öğrenmeye çalışırlar.

Hem mutfak hem de yüz havlularınız için birbirinden şık ve değişik havlu kenarı örnekleri bularak başlayabilirsiniz. Örgü, dantel bilen her bayanın rahatlıkla yapabileceği kolaylıktadır.

Siz de birbirinden şık ve farklı havlu kenarı modelleri ve örnekleri için sitemizdeki görselleri inceleyebilirsiniz. Resimli anlatımlı görselleri takip ederek rahatlıkla yapabilirsiniz. İster kendi eviniz, çeyiziniz isterseniz de sevdikleriniz için rahatlıkla tercih edebilir ve örebilirsiniz. Hem iğne oyası modelleri hem de tığ işi örgü ile yapılan değişik havlu kenarı örnekleri için sitemizi takip etmeye devam edebilir ve görselleri inceleyebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ