Canım Anne

22 Farklı Örgü Bluz Modeli – Değişik Örgü Bluz Modelleri

22 Farklı Örgü Bluz Modeli – Değişik Örgü Bluz Modelleri

Değişik örgü bluz modelleri aramalarının çokça yapılması bu bluzların yılın her döneminde giyilebilmesidir. El örgüsü bluz örnekleri ören hamarat hanımlar bu kıyafetleri kışın ve yazın giyerler. Ayrıca bahar ayları için de uygun iple örülen çok çeşitli ve farklı örgü bluz modeli vardır. Bu modeller kış için kışa uygun iplerden, yaz ayları için de yaza uygun iplerden örülür. Yazımızın devamında 22 farklı örgü bluz modeli yer alır. Bu modelleri denemek isteyen hanımlar ilmek sayısıyla oynamak suretiyle aynı modellerden anne – kız kombinleri de yapabilirler. Sitemizde yer alan yüzlerce sayfada birbirinden değişik ve yeni örgü bluz modelleri yer alır.

Değişik Örgü Bluz Modelleri

Değişik Örgü Bluz Modelleri

Ayrıca her bebeğin ihtiyacı olan ve her mevsim giydirilen örgü bebek yelekleri ile ilgili de sayfalarımız mevcuttur. Bunlardan biri olan Yeni Örgü Bebek Yelek Modelleri başlıklı sayfamız binlerce kişi tarafından ziyaret edilmiştir. Değişik örgü bluz modelleri arayanlar için hazırladığımız galerimiz yazımızın sonundadır. İçeriklerimizde gerek resmilerle, gerekse bluz modeli yapılışı video içeriklerle takipçilerimizi memnun etmeye devam etmekteyiz. Kolay örgü bluz yapılışı arıyorsanız canimanne.com sitesinin ilgili sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. Sitemizdeki arama satırına aradığınız kelime ya da kelimeleri yazarak da istediğiniz modellere ulaşmanız mümkündür.

Farklı Örgü Bluz Modeli

22 Farklı Örgü Bluz Modeli

22 farklı örgü bluz modeli ile ilgilenen takipçilerimiz daha fazlasını da incelemek isterlerse canimanne sosyal medya hesaplarını takip edebilirler. Hesaplarımızdaki içerikleri sizler de paylaşabilirsiniz. Bu sayede sevdiklerinizin de yeni ve değişik örgü bluz modelleri gibi pek çok modelden yararlanmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca Canımanne YouTube kanalımızda farklı örgü modelleri de dahil olmak üzere pratik ve kolay yemek tarifleri, değişik iğne oyası modelleri gibi pek çok paylaşımımız vardır. kanalımıza abone olarak bunları da takip edebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ