Degrade Bere Tığ İşi Yapılışı

Degrade bere tığ işi yapılışı kış aylarının vazgeçilmezi bereler. Bebek, çocuk, yetişkin, kadın, ve erkek bere modellerini sayfamızda bulabilirsiniz. Degrade bere modelini her yaş grubuna göre ilmek sayısını ayarlayarak ailecek aynı model üzerinden baba ve oğul, anne ve kız kombini oluşturabilirsiniz.

Biz video anlatımında 3 renk kullandık. İsteğe göre iki renk ya da dört renk ve daha fazla ip seçeneği kaldırabilecek modeldir. Malzeme tercihi zevkinize ve elinizdeki imkanlara bağlıdır. Marka ya da ip çeşidi fark etmez. Tercihleriniz doğrultusunda seçim yapabilirsiniz.

Tığ işi bu kolay model hem çocuklar hem yetişkinler için uygundur. İstenilen ve uygun renklerde hazırlanarak kız erkek fark etmeksizin kullanabilirsiniz.

İster kendinize örebilir isterseniz satış yaparak aile bütçenize katkı sağlayabilirsiniz. Örüp satan arkadaşlara model olabilecek birçok model sitemizde mevcuttur.

Bere ölçüm tablosu kullanarak istediğiniz yaşa uyarlayabilirsiniz. Başlangıç kısmı her yaş için aynıdır. Sonrasını ayarlarken videoyu izlemenizi tavsiye ederim. Takıldığınız noktaları video altındaki yorumlar kısmına yazarak cevap bulabilirsiniz.

Sitemizde bunun gibi birçok model ve anlatımı bulunmaktadır. Diğer bere modelleri için de linke tıklamanız yeterli olacaktır.

Degrade Bere Tığ İşi Yapılışı

Ayrıca kanalımıza abone olarak yayınlanan videolardan haberdar olabilirsiniz. Videolarımızın devamı için lütfen beğenip, paylaşarak destek olmayı unutmayın. Her zaman olduğu gibi; sizi videonun yorumlar kısmında her türlü soru görüş öneri ve istekleriniz için bekliyor olacağız… Yorumlarınız bizim için çok değerli bu yüzden olduğunca çabuk yanıt vermeye çalışıyoruz. Tüm örgü sevenlere şimdiden kolay gelmesini diliyoruz.

Degrade Bere Tığ İşi Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ