Degrade Yelek Modelleri

Degrade Yelek Modelleri

Birbirinden farklı ve güzel degrade yelek modelleri örneklerini içeriğimizden bulabilir, nasıl örüldüğünü ise videodan takip edebilirsiniz.

Degrade renk geçişleri demektir. Bir kıyafette bir rengin birden fazla tonu kullanılıyor ise bu degrade çeşittir. Degrade kıyafet modelleri genellikle kış aylarında daha çok kullanılmaktadır. Örgü kıyafetlerde özellikle düz modellerde degrade renkler kullanılarak işlenmektedir.

Dümdüz bir örgüyü degrade olarak işleyip farklı bir görünüm elde edebilirsiniz. Diğer örgü çeşitlerine göre işlemesi oldukça zahmetsiz olsan degrade örgü kıyafetler çocuklar için de sıkça yapılmaktadır. Kış aylarında her yaştan ve cinsiyetten insanın sıkça kullandığı yelekleri degrade modellerden seçip örebilirsiniz.

Degrade yelek modellerinde renk tonları bir alt kademeye veya üst kademeye açık-koyu tonları kullanarak gitmektedir. Örneğin mavinin 2-3 tonunu kullanarak yelek örmek istiyorsanız degrade model örneklerine bakmanız gerekmektedir. Degrade yelek modellerini kombin yaparken diğer kıyafetlerinizin sade olmasına özen gösterin. Çünkü degrade modeller başlı başına dikkat çeker. Her kıyafetin dikkat çekmesi ortaya kötü bir görüntünün çıkmasına neden olacaktır. Kız çocuklarınız için pembe ve kırmızı tonlarını kullanarak, erkek çocuklarınız için ise sarı, mavi, yeşil tonlarını kullanarak degrade örgü yelekler örebilirsiniz. Ayrıca degrade yelek modellerini çeyizlerinize de koyabilirsiniz.

Degrade Yelek Modelleri

Aşağıda yer alan degrade yelek modelleri arasından beğendiğinizi seçip kolayca örebilirsiniz. Sitemizde yer alan diğer yelek modelleri için ise bu linke tıklayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ