Dekoratif Top Boyama

Dekoratif top boyama evde yapılabilecek hobilerden biridir. Evde sizin de kolay yapabileceğiniz bir hobidir. Çeşitli büyüklükteki topları boyadıktan sonra evinizde dekorasyona katkı olarak kullanabilirsiniz. Boyama toplar genel olarak kapı süsü olarak kullanılır. Üzerlerine dekoratif ziller de takılır. Sokak kapılarının üzerine takılan dekoratif toplar hem dekor hem de evinize hırsız girdiğinde ya da birisi kapıyı zorladığında sesini duyacağınız için güvenlik için de kullanılır.

dekoratif-top-boyama

Evde dekoratif top boyama ile aile bütçenize katkı da sağlayabilirsiniz.Çeşitli boyutlardaki topları renk renk boyayarak sattığınızda size maddi anlamda kar da sağlar. Burada önemli olan üzerinde boyama yaptığınız topların birbirleriyle uyumlu renklerde olmasıdır.Salonunuzun dekorasyonunun genel rengine uygun renklerde toplar boyayarak salonunuzda dekor objesi olarak kullanabilirsiniz.

dekoratif-top-boyama

dekoratif-top-boyama

Çocuk odalarınızda kullanacağınız boyama topların ise çocuğunuzun odasının renklerine uygun olması gerekir. Ayrıca boyama topların küçük boy olanlarını avizelerinize de asabilirsiniz. Çok fazla ağırlık yapmamasına dikkat edin. Toplardan yansıyan ışıklar odanıza apayrı bir hava katacaktır.

dekoratif-top-boyama

Sitemizdeki diğer sayfaları da ziyaret ederek, sitede geçirdiğiniz zamanı zevkli hale getirebilirsiniz. Örgü modelleri, lif modelleri, iğne oyası modelleri gibi sayfalarımız sizleri bekliyor.

dekoratif-top-boyama

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ