Denizci Bebek Battaniyesi Yapımı

Denizci Bebek Battaniyesi Yapımı

Merhaba sevgili arkadaşlar… Canım anne YouTube kanalına hoşgeldiniz

Denizci bebek battaniyesi yapımı oldukça şık olan denizci modelini annelerimizin en çok tercih ettikleri battaniye modelleri arasında yer almaktadır. Puset üzerine veya bebek arabasında kullandığımız çok amaçlı bebek battaniyesi yapılışı sizleri beklemektedir.

Denizci bebek battaniyesi modeli beyaz ip üzerine harika renklerin buluştuğu çok şık bebek battaniyesi olduğunu düşünüyorum. Yapılışı çok zor olmayan hanımlarımızın kolaylıkla yapabileceği bir modeldir.

Bebek battaniyesi yapıp sipariş alan hanımlarımız içinde en güzel battaniye modeli diyebileceğimiz bir örnektir. Yapılışı video anlatımlı olarak sizlere oldukça kolaylık sağlayacaktır. Farklı battaniye modelleri sayfamızda mevcuttur ziyaret etmeyi unutmayınız.

Yeni örgü, tıp işi battaniye modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle yapmak isteyen arkadaşlarımıza şimdiden kolay gelsin dileklerimi iletiyorum. Hoşçakalın..

Denizci Bebek Battaniyesi Yapımı

Merhaba sevgili arkadaşlar uzun süredir sizlerden yoğun istek alan denizci battaniye modelini anlatmaya çalıştık. Uzun bir emek ve zorlu bir video aşaması olsa da bitirdik. Detay fazlalığından dolayı parçalara bölmek zorunda kaldık,

Başlangıç olarak örülüş kısmını anlattık, ben 100 gram da 300 metre bebe yünü kullandım ve buna uyumlu olarak 4 ya da 4,5 milim misinalı tığ kullanabilirsiniz. İp metrajı aynı olmak zorunda değil dokusunu beğendiğiniz ya da elinizde bulunan battaniyeye uygun ipleri değerlendirebilirsiniz.

Misinalı tığ olmayanlar normal tek şiş ile de örebilir fakat battaniye boyutu 80 santime aşınca birazcık zor oluyor. Misinalı şiş temin etmek isteyen arkadaşlar video altındaki yorumlardan bilgi alabilirsiniz.

Sayı olarak başlangıçta verdiğimiz kareleri artırarak daha büyüğünü ya da eksilterek daha küçüğünü yapabilirsiniz.istediğiniz ölçüler doğrultusunda zincir çekerek kaç zincirle başlayacağınızı da bulabilirsiniz. Daha detaylı anlatım için videomuzu baştan sona izlerseniz neyi ne şekilde ayarlamanız gerektiğini tam olarak kolaylıkla anlayabilirsiniz.

Video dışında takıldığınız ya da sormak istediğiniz bir şey olursa yorumlardan yazıp cevabınızı alabilirsiniz arkadaşlar. Her soruya elimizden geldiğince dönmeye çalışıyoruz bu videomuz da sadece battaniyemiz üç kısmı var işleme ve nakışlı kısımlarını daha sonra parçalar halinde yayınlayacağız. Ortalama bir hafta içinde sanırım hepsi yayınlanmış olur sonrasında bulamayanlar da yorumlardan bizlere sorarsa size link olarak bırakabiliriz şimdiden yapacak arkadaşlara kolaylıklar diliyorum videomuzu beğenip paylaşmayı lütfen unutmayın. Hoşçakalın

Bebek battaniyesi, tığ işi, örgüler ve el işleri hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır.

Denizci Bebek Battaniyesi Yapımı VİDEO ANLATIM

Denizci bebek battaniyesi yapılışı
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ