Derya Baykal Lif Modelleri

Derya Baykal Lif Modelleri

Sevgili Örgücü ve Örgü seven hanımlar…!
Çocuğunuzun çeyizi için arkadaşınıza, kendinize veya satış amaçlı yaptığınız Banyo Liflerinin bu konumuzda Deryalı Günler isimli programda yayınlanan çeşitli Lif Modeli ve Lif Örnekler anlatılmaktadır. Bu konu ile ilgili bizler de canimanne.com sitesi ailesi olarak Lif Yapılışı ile derya baykal tekniğini kullanarak ilgili bir çok videolar yayınlamıştık sitemizde. Ayrıca bu konuda Derya Baykal Banyo Lif Modelleri nide yayınlayıp sizlerin faydalanmasını saplamak istedik. Yeni videolarımızın devamı gelebilmesi için desteklerinizi bekliyoruz. Hepinize Kolay Gelsin.

Deya Baykal Banyo Lif Örnekleri ve Modelleri

Derya Baykal Çeşitli En Güzel Lif Örnekleri ve Modelleri

2014 MODEL ÖRGÜ LİF ÖRNEKLERİ Tığ ile örülen çiçek desenli farklı şekillerde örülmüş çeyizlik banyo lif örgüleri.İlk resim gömlek şekli verilen bir model bu modelin benzerini daha önce yayınlamıştım.İkinci resim daha kullanışlı bir örnek dikdörtgen şekilde sabunlama da rahatlıkla kullanabiliriz.Son model yuvarlak şekilde örülüp örümcek örgüsü ile daha da farklı bir modele dönüşmüş.Özellikle bu üç modeli birlikte yayınlamak istedim.Çiçek deseni ile birbirinden farklı ve güzel örnekler yapılmış.Bunları çoğaltmak sizin elinizde biraz yartıcılık ve farklı bir model varsa bu şekilde birleştirip yeni bir model ortaya çıkarabilirsiniz.

ÇEYİZLİK EN YENİ 2015 MODEL LİF ÖRNEKLERİ

Tığ ile örülen çiçek desenli lif modelleri farklı şekillerde örülmüş çeyizlik banyo lif örgüleri. İlk resim gömlek şekli verilen bir model bu modelin benzerini daha önce yayınlamıştım. İkinci resim daha kullanışlı bir örnek dikdörtgen şekilde sabunlama da rahatlıkla kullanabiliriz. Son model yuvarlak şekilde lif örülüp örümcek örgüsü ile daha da farklı bir modele dönüşmüş.Özellikle bu üç modeli birlikte yayınlamak istedim.Çiçek deseni lif ile birbirinden farklı ve güzel örnekler yapılmış.Bunları çoğaltmak sizin elinizde biraz tararım ve

farklı bir model varsa bu şekilde birleştirip yeni bir model ortaya çıkarabilirsiniz.

Banyo Lif Örnekleri ve Modelleri
Lif Modelleri

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ