Sehpa örtüsü dantel örnekleri

Sehpa örtüsü dantel örnekleri

Sehpa örtüsü dantel örnekleri evimize çok yakışan dantel modelleri sehpa üzerinde ayrı güzelliği olmaktadır. Dantel modelleri evimizin birçok köşesini süsleyen vazgeçilmezimiz olmaktadır. Önceki yıllara bakıldığında günümüzde dantel kullanımı azalmış olduğunu görüyoruz. Yinede çeyizler dantelsiz olmuyor. Dantelin yeri başka diyen hanımlarımız için farklı sehpa örneklerini yazımızın içinde derledik beğenilen örnekler olmasını diliyoruz.

Dantel denilince ilk akla gelen sadık çeyizi olmaktadır. Kız çeyizi hazırlayan annelerimiz dantel modellerinin en güzellerini seçerek çeyiz hazırlığı yapmaktadırlar. Zamanı gelince en güzel dantel örnekleri hazırlanıp yeni eve serilmektedir. Dantelin o güzel beyazlığı ayrı şıklık vermektedir. Tabi artık daha modern eşyalar dantelsiz tercih edilse de farklı evin köşelerinde yine dantel rüzgarı esmektedir. Dantel örnekleri de renk ve tarz değişimi olmaktadır. Kişiye göre dantel seçimleri bulunmaktadır. Peki sizlerin dantel seçiminde tarzınız nasıl ?

Sehpa modelleri uzun ve farklı şekillerde örülmektedir. Oval ve uzun modellerini sizlere hazırladık masa içinde boyutunu ayarlayarak örebilirsiniz. Farklı örnekler sayfamızda mevcuttur. Dantel köşemize bakabilirsiniz. Sizlerin tarzına yansıyan geniş örnek sayımız bulunmaktadır.

Dantel, dantel sehpa örnekleri, çeyizlik dantel modelleri hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımlı dantel örnekleri için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Sehpa örtüsü dantel örnekleri

Çoklu motifli bir sehpa danteli.hali dokuması motifleri gibi zengin motifli dantel örneği
sehpa örtüsü dantel örnekleri

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ