Dilek ağacı yuvarlak lif modeli yapımı

Dilek ağacı yuvarlak lif modeli yapımı

Dilek ağacı yuvarlak lif modeli yapımı yeni lif çalışması arayan hanımlarımız için güzel renk tonları ile yapılmış ağaç temalı lif modelini siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Sipariş alan arkadaşlarımız için çok sipariş alacak modeller arasında yer alacaktır.

Tığ işi örgü modellerinin en çok tercih edilenleri arasında ilk sırada lif modelleri olmaktadır. Çeyizler içinde oldukça fazla yapılan lif modelleri hanımlarımızın vazgeçilmezi olmaktadır. Lif modellerinde model seçeneği oldukça fazladır. Her kesime hitap eden örnek seçimi olması lif modellerine ilgiyi arttırmaktadır. Özellikle video anlatımlı olması model yapımında fayda sağlamaktadır. Yeni öğrenen arkadaşlarımız içinde video anlatımlar oldukça etkilidir.

Lif modelleri ve yeni tasarımlar en güzel modelleri içeren tığ işi modelidir. Lif sevenler yeni tasarımlara oldukça ilgi göstermektedir. En yeni tasarım lif modellerini sayfamızda bulabilirsiniz. Yazımızın içindeki linke tıklayarak en yeni lif modellerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Dilek ağacı yuvarlak lif modeli yapımı

3 Renk lif ipi kullanımı

Elinize yatkın tığ seçebilirsiniz.

Yıldız tekniği ile örülmüştür.

Makas

Orta kısımdan altı fıstık ile başlayan altı dilimli taban kısmını hazırlıyoruz. Toplamda beş sıra örerek dilimleri hazırlıyoruz. Devamında beyaz renk ile model kurulumuna başlıyoruz. Yeşil renk ip ile ağacın gövdesini oluşturuyoruz. Detaylı yapılışı için video anlatımı izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin..

Lif modeli, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Pembeli örgüler youtube kanalına teşekkür ediyoruz.

Dilek ağacı yuvarlak lif modeli yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ