Domates Tohumu Nasıl Ekilir

Domates Tohumu Nasıl Ekilir bu videomuzda sizlere anlatmaya çalıştık. Bize doğal tohumların ulaştırılmasında yardımcı olan “yerel tohum derneği” ne teşekkür ederiz. Sevgili arkadaşlar doğal olarak bildiğiniz bir domatesi ortadan ikiye kesin çekirdeklerini bir tülbent veya peçeteye bırakalım, bir haftaya yakın kurumada kalsın daha sonra muhafazası için serin bir yerde cam kavanozda muhafaza edin. Zamanı gelince ekersiniz. Domates Tohumu Çimlendirme (Yetiştirme) Domates Tohumu biber tohumundan daha kısa sürede çimlenir. çimlendirmesi zor değildir. tepsilerinde , donmayacakları ılık biryerde çimlenmeye bırakın . Nasıl ekilir. Bir saksıyı (yaklaşık 7.5cm çapında) tohum için uygun toprakla. Hepinize Kolay gelsin. Bu tür yeni videoların gelmesi için lütfen yorum bırakınız.
Tüm videolarımıza mobil uygulamamızdan kolaylıkla ulaşabilirsiniz.Her türlü konular ile ilgili soru öneri ve yorumlarınız için uygulamamızı kullanmanızı öneriyoruz.

Tüm sorularınıza uygulama üzerinden cevap verilecektir. Uygulamamızın adı “Örgü Modelleri – Canım Anne” Uygulama linkleri:
Google Play (Android) ► http://goo.gl/VHme4w
Apple Store (IOS) ►http://goo.gl/eRWsbs

Domates Tohumu Nasıl Ekilir

Domates Tohumu Nasıl Ekilir

Domates Tohumu Nasıl Ekilir

Domates Tohumu Nasıl Ekilir

REKLAM ALANI
ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ