Donald duck (figürlü) lif yapımı

Donald duck (figürlü) lif yapımı

Donald duck (figürlü) lif yapımı çocukların en çok seveceği yeni banyo arkadaşı olacağını düşündüğüm çok sevimli lif modelimizi, sizlerde ufaklıklar için örmeye ne dersiniz.

Yapımı video anlatımlı olarak sizlerin beğenisinde kolayca yapabileceğiniz, yeğen, kuzen, ve kendi çocuklarınız için çok güzel doğum günü hediyesi olabilir. Sevdiklerimize armağan için bu modelimiz oldukça sevimli lif örneğimiz.

Tabi ki çeyiz içinde yapılması gereken bir lif çalışmamız, figür tasarımlarını büyük, küçük hepimiz çok seviyoruz. İlk görüşte çocuklar aklımıza gelse de her  yaşa ruha yapılabilecek donald duck ördek lifimiz neden olmasın.

Renk uyumları harika olan aynı renk seçenekleri ile yapabilirsiniz. Renk tonları açıklı koyulu tercihler arasındadır. Lif yapılışında tüm detaylar incelikle anlatılmış kolaylıkla yapabileceğiniz en sevecen lif örneği sizleri bekliyor. Yeni özel tasarımla tekrar karşınızda olma dileği ile yapacak arkadaşlarımıza şimdiden kolay gelsin. Hoşçaklaın.

 Lif modelleri, lif örnekleri ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Beğenilerinizi ve paylaşımlarınızı unutmayınız.

Donald duck (figürlü) lif yapılışının video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Elişi kutusu kanalına bu güzel figür lif modeli için çok teşekkür ediyoruz. Tasarımı zeynepin liflerine ait olan kendilerine ayrı teşekkürlerimi sunuyorum.

blank

Donald duck (figürlü) lif yapımı

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ