Düğmeli örgü bot patik yapılışı

Düğmeli örgü bot patik yapılışı

Düğmeli örgü bot patik yapılışı patik modellerinde bot şeklinde sevenler için harika bir patik yapılışı sizlerin beğenisinde olmaktadır. Kış aylarının vazgeçilmezi ayağımıza hem yakışan ve sıcak tutan el yapımı patiksiz olmaz diyenlere bir çok patik modelimiz sitemizde mevcuttur.

Kızlarımızın çeyizleri içinde oldukça çok yapılan patik modellerine düğmeli örgü bot patik modelini katmaya ne dersiniz?

Patik modelleri yapıp satışa sunan arkadaşlarımız vardır. Düğmeli patik modelimizi yapabilirsiniz çok şık bir model olmuş, orgu hayatım kanalının eline sağlık diyorum. Bir çok modelimize ulaşmak için sayfamızı veya yazımızın içindeki linklere tıklamanız yeterli olacaktır.

En güzel patik modelleri ile sizlerle olmaya devam ederken yapacak olan arkadaşlarımıza şimdiden kolay gelsin dileklerimi iletiyorum. En güzel günlerinizde giymenizi diliyorum. Hoşçakalın

Düğmeli örgü bot patik yapılışı

düğmeli örgü bot patik modeli ve datayları

Düğmeli örgü bot patik 36-37 numara ayaklar için

Malzemeler 1 yumak patik ipi tercih edilmiştir.

3 mm misinalı şiş kullanımı

6 Adet düğme süslemek için

3.5 Numara tığ seçimi

Patik modelimiz iki parçadan oluşuyor alt ve üst önce üst parçayı örüyoruz 20 ilmek atarak başlıyoruz 3 sıra örüp 5 ilmekte 3 artırma yapıyoruz 3 defa tekrarlıyoruz.

55 Sıra örüp artırdığımız üç ilmekleri 5 ilmek arayla geri söküyoruz tığ yardımı ile saç örgü yapıyoruz.

Alt parçası 45 ilmek başlıyoruz 8 diş haroşa yapıp ilmekleri ayırıyoruz sağ 14 sol 14 orta 17 şeklinde 17 ilmek üzeri 29 diş haroşa örüyoruz burun kısmıdan 6 ilmek keserek 11 ilmek bırakıyoruz yanlarda 32 ilmek çıkartarak tek parça halinde devam ediyoruz 8 diş haroşa taban kısmını yaparak alt parçayı da bitiriyoruz.

İki parçayı iğne yardımı ile dikiyoruz son olarak düğmelerimizi ekleyerek patik modelimizi bitiriyoruz.

Patik modeli, örgüler, örgü ve el işleri hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal hesaplarınızda paylaşımlarla desteklerseniz bizlerde çok mutlu oluruz.

Düğmeli örgü bot patik modeli yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Orgu hayatım_ kanalına bu güzel patik modeli için çok teşekkür ediyorum.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ