Düz örgüde düzgün kenar yapılışı

Düz örgüde düzgün kenar yapılışı

Düz örgüde düzgün kenar yapılışı özellikle yeleklerde uygulanan düz kenar detayı oldukça önemlidir. Yetişkin ve bebek örgülerinde düz kenar detayı ön kısım ve kol kısımlarında çok sık uygulanmaktadır. Yapılışı basit olan ama ilmeğin alış tekniği oldukça önemlidir. Yeni örgü öğrenen arkadaşlarımız içinde bu detay oldukça önemlidir. Video anlatımlı sizlerin beğenisine sunuyoruz. Umarız faydalı içerik olacaktır.

Farklı örgü modelleri için sitemizi mutlaka ziyaret ediniz. Birçok örgü modelini bulabilirsiniz.

Düz örgüde düzgün kenar yapılışı

Öreceğiniz modele göre ip seçimi

İp ve elinize göre şiş seçebilirsiniz.

Yapılışı: Video anlatımda model anlatımı olduğu içim az ilmek atarak model anlatılmıştır. İlmek atımı bittikten sonra ilk ilmeği düz örelim diğer ilmekleri ters örüp son ilmeği örmüyoruz, çevirip örgüyü ilmeği düz alıyoruz ve ilmeği şişten çıkartıp yönünü düzeltip tekrar şişe geçirip örmeye devam edelim, aynı teknik ile düz kenar uygulaması yapılmaktadır. Detaylı yapılışı için videomuzu izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin..

Kanalımıza abone olarak yayınlanan videolardan haberdar olabilirsiniz arkadaşlar videolarımızın devamı için lütfen beğenip paylaşarak destek olmayı unutmayın her zaman olduğu gibi sizi videonun yorumlar kısmında her türlü soru görüş öneri ve istekleriniz için bekliyor olacağız yorumlarınız bizim için çok değerli bu yüzden olduğunca çabuk yanıt vermeye çalışıyoruz şimdiden kolay gelsin.

Örgü, örgü ve el işleri, şiş örgü hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Düz örgüde düzgün kenar yapılışı VİDEO ANLATIM

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ