El Örgüsü Bebek Takımları

Örgü parçalara olan ilgi her geçen gün artmaktadır. Bununla beraber yeni modeller, örnekler ortaya çıkmaktadır. Özellikle de son zamanlarda kombinelerde örgü ürünlere daha fazla yer verilmeye başlanmıştır. Yazlık kombinelerde kullanabileceğiniz örnekler olduğu gibi kışlık kombinelerinize renk katacak modeller de mevcuttur. Yetişkinler için örülen örgü parçalar, kazaklar, yelekler v.b olduğuna göre bebekler ve çocuklar içinde çok şık parçalar mevcuttur.

Örgü bebek kıyafetleri çok fazla çeşitliliğe sahiptir. El emeği, göz nuru örgülerden yapılmış kazaklar, yelekler, şapkalar, atkılar, patikler, bebek takımları yer almaktadır. Tığ işi örgü ile yapılan örgü bebek kıyafetleri olduğu gibi şiş ile örülen modeller de vardır. Siz hangi alanda daha başarılı iseniz onu tercih edebilirsiniz. Her iki modelde çeşitli örnekler mevcuttur.

El Örgüsü Bebek Takımları

Örgü bebek takımları çok fazla çeşitlilik içermektedir. Kız bebekler için yapılan takımlar daha çok pembe, pudra, beyaz, krem gibi renklerde tercih edilip, örülmektedir. Erkek bebekler için örülen takımlar ise daha çok mavi, krem, lacivert, beyaz gibi renkler daha ağırlıklı olarak kullanılmaktadır. Örgü bebek takımlarının içinde kazak veya hırka, şapka, patikler bulunmaktadır. Bunların her bir parçasını aynı örnekle ve renkle örerseniz daha uyumlu bir takım elde edebilirsiniz. Birden fazla rengin bir arada kullanıldığı takımlar olduğu gibi tek renk ile örülen bebek takımları da vardır. Bebeğiniz ayına veya yaşına göre takımların ilmek sayısını azaltıp, çoğaltarak bebeğinize uygun hale getirebilirsiniz.

Örgü bebek takımı modelleri arıyorsanız sitemizdeki görsellere göz atabilirsiniz. Birbirinden şık ve gösterişli modeller arasından dilediğinizi seçerek örmeye başlayabilirsiniz. İlk bakışta zor gibi gelse de aslında bu takımları örmek oldukça basit ve keyiflidir. Bebek takımları küçük parçalardan oluştuğu için yetişkin kıyafetlerine göre örmesi daha kolay ve eğlencelidir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ