Örgü Bebek Elbisesi Modelleri

Örgü Bebek Elbisesi Modelleri

Bebekler için örgü örmenin keyfini her zaman yaşamak isteyen hanımlar, doğru yerdesiniz. Bebek örgülerinde cinsiyet ayrılmasını pek sevmesek de kız bebekler için öyle şirin ve güzel örgü bebek elbise örnekleri var ki; gerçekten insanın örgü örme isteğini tetikliyor.

Örgü bebek elbise yapımı için mevsim ayırt etmeyin hanımlar. Seçtiğiniz modeli pamuklu ipten örerseniz yaz için, yünlü ipten olursa kış ayları için rahatlıkla kullanabilirsiniz. Sizler için biraz araştırma yaptığımızda gördük ki örgü bebek elbiselerinde eski yıllara göre oldukça büyük bir patlama var ve örnek örgü elbiselerin çeşit yelpazesi almış başını gidiyor. Hele ki bebek yünlerinin günümüzde bu kadar çok çeşitlenmesi sizlerin de işini kolaylaştırıyor. Ördükçe kendinden desen çıkaran iplerden tutun da farklı kalınlık ve renklerdeki iplere kadar sizi bebek elbisesi örmeye teşvik ediyor.

Örgü Bebek Elbisesi Modelleri

Kız bebekler için tığ işi bebek elbise modelleri sadece elbise ile yetinmeyip; yanına beresi, saç bandı, patik gibi yardımcı aksesuarlarla destekleniyor. Dantel gibi ince işleri seven hanımlara; bebek elbiseleri örerken tığ işi örgüsü çocuk oyuncağı gibi gelecektir. Kullanılacak olan ipin daha kalın olmasından ötürü kolayca üreyecek olan örgü elbiseler, sanıyoruz ki bebeklerinizin giysi dolabında birden fazla örnekle arz-ı endam edecekler. Sadece kendi bebeğiniz için değil, arkadaşlarınıza hediyelik olarak da örebilirsiniz.

Örgü bebek elbiseleri daha önce de belirttiğimiz gibi çok renkli ve şirin örneklerle bezenmiş. Bize göre örgüye başlamadan önce en çok seçim konusunda zorlanacaksınız hanımlar. Birbirinden güzel ve itinayla örülmüş binlerce modelden bir tanesini seçmek sanıyoruz birkaç gününüz alabilir. Modelinizi belirledikten sonra, ipinizi alıp örmeye başladığınızda göreceksiniz ki bebek elbisesi örmek, elbisenin modelini seçmekten bin kat daha kolay ve zevkli bir iş olacak.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ