El Örgüsü Çanta Modelleri

Giydiğimiz kombineler kadar onlara eşlik eden aksesuarlar, çantalar, ayakkabılar da bir o kadar önemlidir. Bunların birbiri ile uyum içerisinde olması ve birbirini tamamlaması gerekir. Ancak bu şekilde şıklık tamamlanmış olur. Çantalarınız hazır olarak alabileceğiniz gibi kendinizde örebilirsiniz. El emeği ile yapılmış ürünlere gün geçtikçe daha fazla değer verilmektedir. Çünkü emek verilerek yapılmış el örgüsü parçalar tektir ve size özeldir. Bu yüzden kombinelerine farklılık katmak isteyenler örgü çantalar ile şıklığını tamamlayabilirler.

El örgüsü çanta modelleri oldukça çeşitlidir. Tek renk olarak yapabileceğiniz modellerin yanı sıra birden fazla rengi kullanabileceğiniz modellerde vardır. El örgüsü çantanızı şiş ile yapabileceğiniz gibi tığ işi örgü ile de yapabilirsiniz. Hangi alanda daha başarılı iseniz onu tercih ederek örmeye başlayabilirsiniz.

El örgüsü çantaları hem günlük hem de özel davetlerde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ağır ve klasik renk ve modelleri tercih ederek özel davetlerde kullanabileceğiniz gibi renkli ve salaş modelleri yaparak da günlük hayatınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

El örgüsü çanta çeşitleri oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir. Büyük formda örebileceğiniz gibi küçük olarak da örebilirsiniz. Çantanızın daha şık ve gösterişli görünmesini isterseniz eğer farklı materyaller kullanarak süsleyebilirsiniz. Pul, boncuk, inci, kurdele gibi materyalleri süsleyerek harika çantalar tasarlayabilirsiniz.

Birbirinden şık ve farklı çanta modelleri için sitemizdeki görselleri inceleyebilirsiniz. İlk bakışta size zor gibi gözükebilir ancak örmesi oldukça basittir. El örgüsü bilen her bayanın rahatlıkla yapabileceği kolaylıktadır. Resimli anlatımlı görselleri takip ederek rahatlıkla yapabilirsiniz. Kendiniz için yapabileceğiniz gibi sevdikleriniz içinde yapıp hediye edebilirsiniz. El emeği verilerek yapılmış bir hediye para verilerek alınandan çok daha fazla değerli olacaktır.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ