El Örgüsü Erkek Şapka Modelleri

Havaların soğumasıyla beraber atkılara, berelere, şapkalara olan ihtiyacımızda artmaya başlamıştır. Kış aylarının en iyi kombin tamamlayıcısı şapka ve atkılar bu sezonda en trend modelleri ile karşımıza çıkmayı başarmıştır. Hazır alınan ürünlere göre daha sıcak tuttuğu için örgü atkı, şapkalar daha fazla rağbet görmeye başlamıştır. Ayrıca örgü modeller tektir ve size özgüdür. Bu yüzden de farklı olmaya sevenler için örgü vazgeçilmez bir tutku olmuştur. Hep klasik tarzda oluşan tekstil ürünlerinin yanı sıra sizin tarzınıza uyacak bin bir çeşit ve model de atkı, şapka modelleri mevcuttur. Kendimize ördüğümüz gibi biz kadınlar çocuğumuza, eşimize de örgü parçalar örüp giydirmeyi fazlasıyla seviyoruz. Mesela güzel, özel ve bir o kadar da şık bir şapka örüp eşinize hediye edebilirsiniz. El emeği ile yapılan hediyeler her zaman para verilip alınan hazır ürünlere göre çok daha fazla kıymetli, değerli olmuştur.

El örgüsü şapkalar kış aylarında sıklıkla kullanılmaktadır. Şapka öreceğiniz zaman aldığınız ipe dikkat etmelisiniz. Pamuklu ve yumuşak dokulu olan ipler daha sıcak tutacağı için tercihinizin bu yönde olması iyi olacaktır.

El örgüsü erkek şapka modelleri çok fazla çeşitlilik göstermektedir. El örgüsü ürünlerin sürekli geliştiği günümüzde her geçen gün yeni modeller ortaya çıkmaktadır. Tığ ile örülen modeller olduğu gibi şiş ile örülen modeller de vardır. Şiş ile örgü bilmeyen bayanlar için alternatif olarak tığ işi şapka yapabilirler. Erkek çocuğunuz varsa düz bir şekilde örülen şapkanın üstüne hayvan motifleri işleyerek hareketlilik katabilirsiniz. Erkekler için genellikle mavi, krem, beyaz, siyah, lacivert gibi renkler daha çok tercih edilmektedir. Öreceğiniz şapkayı tek renk örebileceğiniz gibi birkaç rengi birleştirerek de örebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ