El Yapımı Bebek Beşik Örtüsü Modelleri

El örgüsü ve el emeği ürünlere verilen önemin artması ile beraber özellikle de bebekler için yapılan ürün çeşitliliği oldukça artmıştır. El örgüsü, el yapımı kazaklar, yelekler, patikler, hırkalar, battaniyeler, beşik örtüleri ve daha birçok ürün çeşitliliği bulunmaktadır.

El örgüsü ile yapılan modellerinin yanı sıra kumaş kullanılarak yapılan el emeği bebek beşiği örtüsü modelleri de bulunmaktadır. Sizin el beceriniz hangisine daha yatkın ise hazır almak yerine hem daha pratik hem de daha şık şekilde tasarlayarak yapabilirsiniz.

Tığ işi örgüler, şiş örgü, örgü ve el işleri hepsi daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

El Yapımı Bebek Beşik Örtüsü Modelleri

Beşik örtüsü örnekleri arasında tek renk olarak yapılan modeller olduğu gibi iki veya daha fazla rengin bir arada kullanıldığı modeller de mevcuttur. Erkek bebekler için yapılan beşik örtülerinde daha çok mavi, krem, beyaz, kahve tonları, turkuaz gibi renkler daha ağırlıklı olarak kullanılmaktadır. Kız bebek beşik örtüsü modellerinde ise daha çok kırmızı, pembe, mor, yeşil, krem, pudra gibi daha canlı renkler tercih edilmektedir.

Seçtiğiniz ipin rengi kadar kalitesi de bir o kadar önem taşır. Eğer yaptığınız, ortaya koyduğunuz ürünün içine sinmesini istiyorsanız mutlaka kaliteli, pamuklu ve yumuşak dokulu ipleri tercih etmelisiniz. Tek parça halinde örmek zor olacağından daha çok parçaların veya motiflerin birleşmesi yöntemi ile yapılmaktadır. Sizlerde bu yöntemi uygulayarak rahatlıkla el emeği bebek beşiği örtüsü elde edebilirsiniz. Kendiniz için yapabileceğiniz gibi hediye olarak örebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ