Elbise Görünümlü Lif Modelleri

Elbise Görünümlü Lif Modelleri

Liflerin hazır olarak satılanları olduğu gibi el emeği ile yapılan model ve örnekleri de bulunmaktadır. Özellikle de el örgüsü ile yapılan lif modelleri oldukça fazlasıyla tercih edilmekte ve örülmektedir. El örgüsü ve el emeği ürünler tektir ve size özeldir. Bunun içinde daha kıymetlidir.

El örgüsü lif modelleri oldukça çeşitlidir. Kare, oval, yuvarlak, dikdörtgen formlu olarak örülenlerinin yanı sıra aynı zamanda elbise görünümlü, yıldız, kalp gibi formlarda da örülmektedir. Örmüş olduğunuz lifleri tek renk düz, desensiz olarak örebileceğiniz gibi aynı zamanda iki veya daha fazla rengi bir arada kullanarak desenli, motifli lifler de elde edebilirsiniz. El örgüsü liflerde seçilen renk kadar ipin kalitesi de önemlidir. Örmüş olduğunuz üründen eğer memnun kalmak ve uzun süre kullanmak istiyorsanız mutlaka kaliteli, pamuklu ve yumuşak dokulu ipleri tercih etmelisiniz.

El örgüsü lif örnekleri arasında şiş örgüsü ile örülen modellerinin yanı sıra tığ işi örgü ile örülen modelleri daha fazla tercih edilmektedir. Bunun içinde tığ işi ile yapılan lif örnekleri daha fazladır.

 Elbise görünümlü lif modelleri son zamanlarda oldukça sıklıkla tercih edilmekte ve örülmektedir. İlk bakışta zor gibi gözükse de aslında yapımı oldukça basit ve keyiflidir. Elbise görünümlü lif genellikle iki renk iplik kullanılarak örülmektedir. Sitemizde bulunan resimli, anlatımlı ve şemalı görselleri inceleyip takip ederek sizlerde rahatlıkla yapabilirsiniz. Süslemek için ise ponpon veya püskül ilave edebilirsiniz. Sitemizdeki görsellere girerek elbise görünümlü lif modellerine ve örneklerine göz atabilirsiniz.

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ