Canım Anne

En Güzel Örgü Modelleri 10 Adet

En Güzel Örgü Modelleri 10 Adet

Hobi olarak örgü ile uğraşanlar için en güzel, farklı ve kolay işlenebilir örgü modelleri örneklerini içeriğimizden detaylı olarak bulabilirsiniz.

Özellikle kış aylarının vazgeçilmezi olan örgü kıyafetleri çoğu kişi evde hem para kazanmak amaçlı hem de hobi amaçlı örmektedir. Örgü kıyafetler hem daha sıcak tuttukları hem de bozulmadan uzun süre kullanabildiği için ev hanımları tarafından sıkça tercih edilmektedir. Örgü modelleri örnekleri arayanlar için bu yazımızda en güzel örgü modellerini hazırladık.

Örgü bebek ve çocuk elbise modeli videolu anlatımları.

En Güzel Örgü Yelek Modelleri

Örgü yelek modellerini daha çok orta ve büyük yaşta ki kadınlar tercih etmektedir. Yelekleri serin akşamlarda, kışın ev içinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kolay bir örgü yelek modeli arıyorsanız geniş zincirli olanlara bakabilirsiniz. sık iğne şeklinde örülmüş olanlar daha zor ve zahmetlidir. Ayrıca sık iğneli örgüler zaman da almaktadır. Örgüye yeni başlayanlar için geniş zincirle örülmüşlerden başlamalarını tavsiye ederiz.

Örgü Bebek Kıyafetleri Modelleri

Çoğu kadın çocuğu, yeğeni ,akrabası, torunu, eşi dostu için örgü bebek kıyafetleri yapar. Özellikle yeni doğan bebekler için yapılan örgü kıyafetler kış aylarında bebekleri sıcak tutar. Bebeklere örgü kıyafet yaparken seçeceğiniz ip türünün kaşındırmayan, pamuk ve yumuşak olmasına dikkat edin. Diğer ip türleri bebeklerin rahatını bozabilir. Bebeklere örebileceğiniz en güzel, yeni ve farklı örgü kıyafet modellerini aşağıdan bulabilirsiniz. Örnekleri aratıp nasıl yapıldıklarına dair bilgilere de kolayca ulaşabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ