En kolay bebek patik modeli yapılışı

En kolay bebek patik modeli yapılışı

En kolay bebek patik modeli yapılışı yeni öğrenecek olan arkadaşlarımız için video anlatımlı güzel ve yapımı basit olan bebek patik modelini siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz.

Farklı renk ip seçimi ile kız ve erkek bebekler için yapabileceğiniz örgü bebek patik modelidir. Farklı patik modelleri için sayfamıza bakmayı unutmayınız. Birbirinden güzel örgü bebek patik örnekleri bulunmaktadır. Yazımızın içindeki linke tıklayarak ulaşmanızda mümkündür. Yeni örgü modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız..

En kolay bebek patik modeli yapılışı

Gerekli Malzemeler

1 Adet patik ipi

3.5 Numara şiş

İğne Ve Makas

0 yaş ile 1 yaş için uygundur.

İlk bağcık yapmak için 3.5 numara şişe 4 ilmek atalım. İlk ilmeği örmeden alalım ve 2.3 ilmekleri ters örelim son ilmeği düz örelim. Düz sırada da aynı işlemi yapalım ve 15 diş haraşo örelim.Düz sıra arttırma yapıyoruz. İlk ilmeği boş alalım 1 ilmek yanından arttıralım ve ortada ilmekleri ters örelim son ilmeği yanında 1 ilmek arttıralım son ilmeği düz örelim.

Arka sırayı ilmeklerin hepsini ters örelim Düz sıra da arttırmaları 24 ilmek olana kadar yapalım. 24 ilmeği arttırma dan sonra 15 diş haraşo örelim. şişimize de 4 ilmek kalana kadar düzünden başında ve sonun da eksilme yapalım. Kalan 4 ilmeği ise 15 diş haraşo örelim ikinci bağcığı yapalım. Dikiş için kısa olan kenarları dikelim. Detaylı yapımı için video anlatımı izleyerek uygulayabilirsiniz. Yapacak olan herkese kolay gelsin dileklerimizi iletiyoruz.

Örgü bebek patikleri, patik modelleri hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlar oldukça önemlidir.

En kolay bebek patik modeli yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=lXAVMQbIXm8
Örgü ailem kanalına çok teşekkür ediyoruz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ