Canım Anne

En Yeni Mutfak Perdesi Modelleri

En Yeni Mutfak Perdesi Modelleri

   Ev dekorasyonu için her geçtiğimiz gün yeni fikirler üretilmekte ve oluşmaktadır. Evlerinde yeniliği ve modernliği sevenler için her geçen gün yeni mobilyalar, yeni aksesuarlar üretilmekte ve ortaya çıkmaktadır. Mobilyalar kadar mobilyalara eşlik eden perdeler, halılar, aksesuarlarda bir o kadar önemlidir. Bunların birbiriyle uyum içinde olması evinizin daha şık bir havası olmasını sağlayacaktır.

Evimizin her köşesi için el emeği ile yapılmış el işi parçalar bulunmaktadır. Yatak odaları, salonlar hatta mutfaklarımız için birbirinden şık ve modern dokulu parçalar ortaya çıkmıştır. Evlerinde el emeği ürünler kullanmaktan hoşlananlar için bulunmaz bir fırsattır.

Mutfak kadınların günün çoğunu geçirdiği alandır. Mutfak dolapları, mobilyaları kadar bunlara eşlik eden perdeler, halılar, aksesuarlar da bir o kadar önemlidir. Hepsinin uyum ve ahenk içinde olması daha şık bir görünüm olmasını sağlayacaktır. Hazır ürünler satıldığı gibi el emeği ile yapılmış mutfak parçaları da mevcuttur. Mutfak perdeleri mutfağınızın şıklığına şıklık katan parçalardan biridir. Bu yüzden perde seçiminiz önemlidir. El emeği ile yapılmış mutfak perdeleri meşhurdur. Eskiden beridir kullanılan el işi perdeler çok şık ve gösterişli olduğu için çoğu kadın tarafından da sıklıkla tercih edilmektedir. Komple dantelden oluşan perde modelleri olduğu gibi kumaş kenarına dantel ekler yapılarak oluşturulan perdelerde vardır. Komple dantel örmek çok zahmetli ve zaman alıcı olduğu için daha çok kumaş kenarına dantel eklenerek oluşturulan modeller tercih edilmektedir. Perdenizin kumaşı ve dantelini aynı renk yapabileceğiniz gibi farklı renklerde de yapabilirsiniz. Genellikle dantelden oluşan perdelerde beyaz renk tercih edilmektedir. Ancak siz mutfağınıza uyumlu olacağını düşündüğünüz herhangi bir renk ile de yapabilirsiniz. Dantelden oluşan el işi perdeler olduğu gibi komple kumaştan yapılan el emeği perdelerde vardır.

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Aygül dedi ki:

    Siparişle alabiliyormuyuz

BİR YORUM YAZ