En Yeni Vitrin Takımı Modelleri

En Yeni Vitrin Takımı Modelleri

   Dantel evlerimizin zarafetine eşlik edecek uyum sağlayacak en önemli parçalardan biridir. Geçmişten günümüze kadar halen daha önemini ve değerini kaybetmemiştir. Gün geçtikçe daha fazla değerlenmekte ve kullanım alanı genişlemektedir. Dantel ürünler, parçalar çeyiz sandıklarımızı süslediği gibi aynı zamanda ev dekorunda ve giyim sektöründe de son zamanlarda fazlasıyla ilgi görmeye başlamış ve yeni modeller, örnekler ortaya çıkmıştır. Kullanım alanı her geçen gün biraz daha genişlemektedir. Dantelin zarafeti hiç şüphesiz ki her alanı yakışmakta ve her dokunduğu parçayı özel kılmaktadır.

Evlerimizin her köşesinde dantelden izler bulmak mümkündür. Yatak odalarımızdan, mutfaklarımıza, salonlarımıza kadar her alanda kullanılmakta ve tercih edilmektedir. Salonlarımızda vitrin takımları ve masa örtüleri ile karşımıza çıkmaktadır. Her geçen gün yeni vitrin takımları ortaya çıkmaktadır. Yeni modeller oluşturulmakta yeni ve eskinin birleşmesiyle beraber özgün örnekler ortaya çıkmaktadır. Vitrinler eskiden boydan boya genişlikte iken günümüzde küçük köşe takımlar olarak tercih edilmektedir. Vitrinleri süsleyen fincanlar, aksesuarlar kadar dantelden yapılmış birbirinden şık ve gösterişli el yapımı, el emeği parçalar dantellerde o kadar önemli ve değerlidir. Vitrinlerinizin şıklığına şıklık katacak danteller mevcuttur. Dantelin zarafeti hiç şüphesiz ki vitrinlerinize de çok yakışacak ve uyum sağlayacaktır. Genellikle vitrin dantelleri beyaz iplerle örüldüğü gibi günümüzde renkli iplerle örülen modeller de mevcuttur. Düz şekilde örüp üzerine çiçek, yaprak desenleri işleyebilirsiniz. Aynı zamanda kendinden motifli modeller de vardır. Tığ ile örülen vitrin dantelleri olduğu gibi yeni modern iğne oyası ile yapılan vitrin dantelleri de mevcuttur.

Sizde en yeni vitrin takımı modelleri için sitemizdeki görselleri inceleyebilirsiniz. Beğendiğiniz modeli seçerek resimli anlatımlı görsellerimizi takip ederek rahatlıkla örebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ