Canım Anne

Erkek Bebek Odası Örnekleri

Erkek Bebek Odası Örnekleri

Erkek bebekler ve çocuklar için oda fikri arayanlara özel en yeni, en güzel erkek bebek odası örneklerini derledik.

Yenidoğan bebekler için aileler bir yaştan sonra oda yapmaktadır. Evinizde var olan küçük odaları bebekleriniz için kolayca dekore edip kullanabilirsiniz. Bebek odaları yaparken dikkat etmeniz gereken konular vardır. Bu konular odanın büyüklüğüne göre dizayn ve ilerde kullanabilecek fonksiyonda olabilen mobilyalar seçebilmektir.

Erkek bebek odası seçilirken genellikle mavi tonların hakim olduğu mobilyalar seçilmektedir. Oysa ki kırmızı ve pembe tonları hariç çoğu rengi erkek bebekler için kullanabilirsiniz. Mavi, beyaz, gri, siyah, yeşil gibi tonlar sıkça erkek bebeklerin odalarında kullanılan renklerin başında gelmektedir.

Erkek bebek odalarının karakteristik özellikler taşımasını istiyorsanız ona ilerde sevebileceği bir hobi ile ilgili çağrışımlarda bulunabilirsiniz. Örneğin yatak örtüsünü uzay figürlü seçebilirsiniz. Mobilyalar kadar uyum da oldukça önemlidir. Kullanılan mobilya, halı, perde ve aksesuarların birbirleri ile uyumlu olması gerekmektedir.

Bebek odaları genellikle küçük odalardır. Küçük odaları büyük göstermek için ise kullanışlı mobilyalar seçmek gerekir. Örneğin bebeğinizin büyüdüğünde de odasını ve mobilyalarını kullanabilmesi için odayı daha kullanışlı hale getiren birleşik mobilyaları seçebilirsiniz. Bu mobilyalarda genelde yatak üstte dolap ve masa alt kısımda olmaktadır.

Erkek Bebek Odası Örnekleri

Aşağıda yer alan erkek bebek odası örnekleri arasından kendi odanızın büyüklüğüne ve zevkinize uygun olanları seçip sizde yaptırabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:

Sitemizde yüzlerce örgü modelleri ve yüzlerce bebek örgülerinin, çeyizlik lif modelleri nin videolu anlatımlarını bulabilirsiniz. Sitemizde şu içerikler bulunmaktadır.

Örgü Modelleri Lif Modelleri Havlu Kenarı Modelleri İğne Oyası Modelleri Dantel Modelleri Amigurumi Modelleri Kanaviçe Modelleri Kendin Yap Kendin Yap Fikirleri Kolay lif modelleri

Bebek Yelek Modelleri Yelek Modelleri Bebek Elbise Modelleri Bebek Patik Modelleri Bebek Şapka ve Bere Modelleri

En çok sevilen örgüler Çeyizlik örgü modelleri Amigurumi tarifleri Dıy fikirleri Geri dönüşüm fikirleri Kolay yemek tarifleri Okul öncesi çalışmaları okul öncesi