Etamin havlu örnekleri

Etamin havlu örnekleri

Etamin havlu örnekleri kanaviçe yapmayı seviyorsanız en şık havlu işlemeleri yapabilirsiniz. Kanaviçe yapılışları annelerimizin çeyizlerinde olmazsa olmazlarındandır. Şimdilerde kız çeyizleri içinde oldukça çok yapılan sevilen el işleri arasındadır.

Bir çok etamin havlu örneklerinin galeri resimlerini sizler için bir araya getirdik, istediğiniz örneği beğenerek yapabilirsiniz. Banyo havluları için, günlük kullanımlar, veya mutfak havluları için oldukça güzel havlular işlemesi yapabilirsiniz.

Kız çeyizleri için havlularda fazlasıyla çokça yapılmaktadır işleme olanlar görselliği ile çeyiz bohçalarını da ayrı bir güzel süslüyor. 

Hiç yapmayan hanımlarımız için öncelikle tuhafiyeden etamin işlemeli havlular satılmaktadır. Bir çok tuhafiyede buluna bilen farklı çeşitleri vardır. İşleme yerleri kalın, ince olarak ayrı çeşitler bulunduğu için siz hangisini tercih ediyorsanız alabilirsiniz. Tabi ki kanaviçe ipleri çeşitleri var. İşleme yapacağınız işlemeye göre renk uyumları oldukça önemlidir. İplerinizi o modele göre almakta fayda var. Ayrı satılan etamin iğnesi mutlaka unutulmamalıdır. Ve makas gibi ihtiyaçlar almayı unutmayalım.

Kanaviçe örnekleri çok özel el işlemeleri olduğu için hediye olarak yapıldığında fazlasıyla değerli olduğunu düşünüyorum. Sizlerde arkadaşlarınız ev hediyesi olarak yapılabilir, kızlarının çeyizine armağanlar yaparak verebilirsiniz.

Bazı ev hanımlarımız bu işten evlerine kazanç sağlamaktadırlar. Yeni havlu görselleri arıyorsanız resim galerimize göz atabilirsiniz. Sizlere oldukça fayda sağlayacaktır. istediğiniz modeli uygulaya bilirsiniz veya sizlere değişik fikirler vererek yeni örnekler yapmanıza yardımcı olabilir.

Etamin örnekleri, kanaviçe havlu örnekleri hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız.

Etamin havlu örnekleri

Etamin havlu örnekleri görselleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Semra dedi ki:

    Merhaba üstüne el havlusu yazdığınız etamin havlu şablonu atar mısınız bana acil lazım

BİR YORUM YAZ