Evde Kitaplık Nasıl Yapılır? Evde Kitaplık Yapılışı

Evde Kitaplık Nasıl Yapılır? Evde Kitaplık Yapılışı

Ev dekorasyonu özellikle hanımlar tarafından özenle üzerinde durulan konular arasındadır. Boş zamanlarımızda evde neler yapacağımızı düşünüp, ev dekorasyonu için değişik fikirler üretmek bazen ortaya harika şeylerin çıkmasını sağlar. Canimanne.com olarak Dekorasyon bölümümüzde çeşitli paylaşımlar yaparak ev dekorasyonu önerileri, bebek odası, çocuk odası dekorasyonu konularında fikir vermeye çalışıyoruz. Evde Çalışanlara Çalışma Odası Dekorasyon Fikirleri konulu sayfamız bunlardan sadece biridir. Bu yazımızda da evde kitaplık yapılışı ile ilgili bilgiler yer alıyor. Evde kitaplık nasıl yapılır diye merak edenler fikir alabilirler.

Evde Kitaplık Yapılışı

Evde Kitaplık Nasıl Yapılır?

Evde kitaplık nasıl yapılır diye araştırma içindeyseniz kitaplık yaparken izlenecek bazı yollar olduğunu da bilmelisiniz. Dergi yapılışı ve evde kitaplık yapılışı ipuçları aşağıda sıralanmıştır. Dekorasyon önerileri takip etmeniz ev dekorasyonu ile ilgili fikir sahibi olmanızı sağlar. Bu gibi bilgiler almak şimdi yapmasanız da ileriki dönemlerde yapacağınız dekorasyon işleri için fikri edinmenizi sağlar. Kitaplıklar evlerde tüm odaların dekorasyonuna katkı sağlar, şık bir görünüm verir. Ancak kitaplığın dekora ve diğer mobilyalara, duvarlara ve yer döşemelerine uygun olması gerekir. İşte evde kitaplık yapılışı püf noktaları…

Evde Kitaplık Nasıl Yapılır

Evde Kitaplık Yapılışı Nasıl Olur?

Evde kitaplık yapılışı ile ilgili bilgi almak isteyenler için püf noktaları…

  • Kim hamuru, halat, anahtarlık halkası, tahta çubuk ve çivi hazırlayın.
  • Kil hamurunu iki parçaya ayırın, elinizi ıslatın, pürüzsüz oluncaya kadar yoğurun.
  • Top haline getirdiğiniz hamurları silindir yapın. Tahta çubuğu tam ortasından geçirin.
  • Çubukta halatın geçmesi için iki yanında delikler açın. 24 saat kurumasını bekleyin.
  • Anahtarlık halkasını halatın ortasından geçirin. Silindirleri de geçirerek düğümleyin.
  • Kitaplığınızı duvarınıza atabilir, üzerine kitaplarınızı yerleştirebilirsiniz. Ağır olmayan kitapları, hatta dergi türünde şeyleri koyarsanız daha iyi olur.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ