Fare dişi bebek hırka modeli yapılışı

Fare dişi bebek hırka modeli yapılışı

Fare dişi bebek hırka modeli yapılışı diğer ismi fil dişi hırka örgü modelimizi kız ve erkek çocukları için yapabilirsiniz.

Örgü hırka modelleri doğum hediyesi veya siparişler içinde oldukça çok yapılan örgü teknikleridir.

Fare dişi bebek hırka modelini anne adayları içinde tercih edeli bilecek şık hırka modelidir. 1 Yaş için uygun olan modelimizi ilmek sayısını arttırarak veya eksik ilmek ile istediğiniz büyüklükte yapabilirsiniz.

Yapılışı detaylı video anlatımlı olması oldukça fayda sağlayacaktır. Farklı örgü modellerine sayfamızdan ulaşabilirsiniz veya yazımızın içindeki linke tıklamanız yeterli olacaktır. Yeni örgü tekniklerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın..

Fare dişi bebek hırka modeli yapılışı

1 Yaş için uygundur.

5 Adet ahşap düğme

4, 5 Yumak ip kullanımı

3,5 Numara şiş tercihi,

Yapılışı : 76 tane ilmek atımı ile başlayalım modelimize bütün ilmekleri haraşo örelim son iki ilmeği örmeden alalım ve bütün ilmekler haraşo örümü ile devam edelim yine son iki ilmeği örmeden alalım. İlik açalım aynı şekilde örelim ve son iki ilmeği örmeden devam edelim haraşo 5 sıra olana kadar devam edelim. 7 İlmek haraşo örelim modelimizin örnek kurumuna başlayalım. Detaylı anlatım için videomuzu izleyerek bu güzel hırka modelini yapabilirsiniz. Şimdiden kolay gelsin..

Örgü, örgü ve el işleri, hırka yapımı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Farklı hırka görselleri için degrade bebek hırka modellerine göz atabilirsiniz. Linke tıklamanız yeterli olacaktır.

Fare dişi bebek hırka modeli yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Orgu hayatım_ kanalına bu güzel hırka modeli için çok teşekkür ediyoruz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ