Tığ İşi Fiskos Örtüsü Yapımı

Odaların pencere önlerini seven fiskos masalarını renk renk tığ işi fiskos modelleri ile süslemek hanımların en keyif aldığı işlerden biri olsa gerek. Fiskos masalarına da en çok tığ işi örtülerin yakıştığını hepimiz biliriz. Dantelin dayanılmaz cazibesini en güzel taşıyan mobilyalardan biridir fiskos masaları ve en az ev sahipleri kadar muhteşem görünmeyi hak ederler. Tığ işine hakim olanların birkaç günde rahatlıkla örüp bitireceği bu şık örtüler evde tek başlarına kalmazlar. Dolapların bir köşesinde mutlaka kendilerinin bir ya da birkaç benzeri masalara serilecekleri günü beklerler. E tabii tığ işi fiskos yapımı bu kadar basit ve keyifli bir aktivite olunca hanımların bunu hobi haline getirmesi kaçınılmazdır.

tig-isi-fiskos-ortusu-yapimi-1

Ben tığ işinden fazla anlamam diyen hanımlar sakın siz bu zevkten mahrum kalacağınızı sanmayın. Kolay fiskos örtüsü örnekleri sizi bekliyor. Siz yeter ki yapmayı canı gönülden isteyin ve buna karar verin. Dantel iplerinin çeşitlenmesiyle size sonsuz seçenek tanıyan tığ işleri ile tanışmanız artık an meselesi.

tig-isi-fiskos-ortusu-yapimi-5

Deneyim kazandıkça daha çok zevk alacağınızdan emin olduğumuz tığ işi dantel fiskos örtüleriniz, eminiz tek başlarına kalmayacak.

tig-isi-fiskos-ortusu-yapimi-3

Örerken dinleneceğiniz, motifleri bitirdikçe hevesleneceğiniz ve masalarınıza sereceğiniz günkü mutlu gülümsemeniz için tığ işi örneklerimizle hemen tanışın istiyoruz. Belki bu hobinizi profesyonel hale getirip sizin gibi keyfini şıklıkla bütünlemek isteyen başka insanlara satış yapabilirsiniz. Aile bütçenize zevk alarak ürettiğiniz fiskos örtüleriyle katkı sağlamak size kendinizi çok daha hissettirecek biliyoruz.

tig-isi-fiskos-ortusu-yapimi-4

Tüm bu bahsettiklerimizi yaşamak istiyorsanız, bizi takip etmekten vazgeçmeyin. Pratik örgü modelleri bölümümüzden faydalanabilir., daha çok kişinin faydalanabilmesi için sosyal medya hesaplarınızdan paylaşabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ