Fıstıklı zigzag örgü modeli yapımı

Fıstıklı zigzag örgü modeli yapımı

Fıstıklı zigzag örgü modeli yapımı oldukça kolay olan tunus işi örgü modelini siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Detaylı video anlatımı ile kolaylıkla yapabileceğiniz örgü modelidir. Modeli battaniye yapımında ve bebek örgülerinde kullanabilirsiniz. Farklı örgü modellerinde tercih sizlere kalmıştır.

Örgü modelleri sayfamızda oldukça geniş örnek sayısı bulunmaktadır. Bir çok modeli ve tekniği bulabilirsiniz. Şal, atkı, bebek örgüleri, yelek gibi örgü modellerine yer vermekteyiz. İnceleyerek örgü modellerini seçebilirsiniz. Yazımızın içinde ki linke tıklamanız modellere ulaşmanızda yeterli olacaktır. Yeni örgü video anlatımlarda tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız.

Fıstıklı zigzag örgü modeli yapımı

Model anlatımı 4 ve katları + 3 kenar ilmeğinden yapılmıştır.

Tunus tığı

Yapmak istediğiniz modele göre ip seçebilirsiniz.

İlk olarak zincir çekerek başlayalım, zincir içinden ilmek çıkartalım çıkarttığımız ilmekleri çift olarak topluyoruz. Devamında 3 ilmek yapalım 4 cü ilmeğe fıstık yapalım ve sırayı bu şekilde tamamlayalım, yine toplarken aynı teknik ile devam etmektedir.

2 ci sırada yine 3 ilmek alıp yapmış olduğumuz fıstığın yanına fıstık yapıp aynı şekilde sırayı tamamlayıp ilmekleri topluyoruz. Model aynı teknik ile devam etmektedir. Sadece fıstıkların yerleri değişmektedir. Zizzag şeklini almaktadır. Detaylı yapılışı için video anlatımı izleyerek uygulayabilirsiniz. Deneyecek olan arkadaşlarımıza şimdiden kolay gelsin dileklerimizi iletiyoruz.

Tunus işi örgü modelleri, tığ işi örgüler, örgü modelleri hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Orgu hayatım_ youtube kanalına çok teşekkür ediyoruz.

Fıstıklı zigzag örgü modeli yapımı video anlatımlı olarak izleyerek uygulayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ