Gelin Damat Lif Modeli

Gelin Damat Lif Modeli

Çeyizlik Gelin Damat Lif Modeli

Çeyiz hazırlığını vakti geldiği zaman evlenecek olan herkes yapmaktadır. El yapımı lifler de çeyizdeki yerini her zaman alır. Banyo kesesi olarak kullanılan bu lifler çeşitli modellerde olabilir. Bu modeller arasından en çok tercih edileni de gelin damat lif modelidir. Bazı çeşitlerinde lifin üzeirnde gelin ve damat resmi olur. Bu da oldukça özeldir. Bazı modellerde de gelinlik ve damatlık şeklinde olur. Bu model de oldukça sevilir. Bu modelleri yapanlar genelde ailesinden yakın biri evlenecek olanlar hediye eder. Bu modelleri özellikle yapıp satanlar da bulunmaktadır. Yani kendinize özel olarak yaptırmanız da mümkündür.

Lif modelleri çeşitli yöntemlerle yapılmaktadır. Bu yöntemlerin birçoğu anlatımlı, videolu, resimli olarak sitemizde bulunmaktadır. Bunlara bakarak bile birçok yöntemi kısa sürede öğrenerek lif örmeye başlayabilirsiniz. Bu sayede hem hobi edinebilir, hem de sevdiklerinize küçük hediyeler verebilirsiniz. İsteyen kullanıcılar bu işi ticarete de dökebilmektedir. İlk başta bütün yöntemleri bol pratik yaparak öğrenebilir ve daha sonra da ufak ufak satış yapmaya başlayabilirsiniz. Bu işi ilk önce yakın çevrenize satarak ilerletebilirsiniz. Bu sayede ev bütçenize ufak da olsa bir katkınız olur.

Lif modellerinin birçok çeşidi sitemizde yer alıyor. Sizler için bol bol anlatımlı içerikler paylaşıyoruz. Çeyizlik gelin damat modeli de oldukça rağbet gören bir modeldir. Bu modeli de yaparak satışa sunabilirsiniz.

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ