Gelin Tefi Modelleri

Düğün ve kınalarda sıkça kullanılan en güzel, yeni, farklı olan gelin tefi modellerinin örnekleri bu yazımızdan bulabilirsiniz.

Türk kızları genellikle düğün ve kınalara oldukça önem verirler. Bir kere evleniyorum deyip tüm her şeyin istedikleri gibi kusursuz olmasını isterler. Son zamanlarda kınalarda genellikle sade tef kullanmak yerine gelinler kendilerinin ve eşlerinin isimlerinin yazdığı süslenmiş tefleri tercih ediyorlar.

Gelin tefi modellerinin süslü olması kına ve düğünlerde ortamın daha eğlenceli, şık ve güzel olmasını sağlıyor. Genellikle konsepte uygun olarak süslemeler yapılıyor. Gelin tefi modellerinin yanında bir de çerçeveli mesajlar da çok kullanılıyor. Gelin tefi, mumluklar, misafirlerin başına taktıkları taçlar takım olarak yapılmalıdır. Takım olarak yapıldığında daha uyumlu görüneceklerdir.

Bu sene yapılan gelin tefi modellerinde teflerin kenarlarında kullanılan süsler tüylerden yapılıyor. Tüyler gelinin kınalığı yani bindallığı ile aynı renklerde seçilebilir. Genellikle kırmızı, pembe, mor, bordo ve yeşil renklerinde tefler tercih edilmektedir. Teflerin ortasında çiftlerin ismi ve tarih yazılmaktadır.

Gelin Tefi Modelleri

Aşağıda yer alan gelin tefi modelleri örnekleri arasından bindallığınıza ve zevkinize en uygun olanları seçip ister evde kendiniz yapabilir isterseniz de uzman birine yaptırabilirsiniz. Gelin tefi nasıl yapılır merak ediyorsanız aşağıda yer alan örnek videoyu izleyip fikir sahibi olabilirsiniz. Yazılı, çiçekli ve tüylü modeller bu yılın favori gelin tefi modelleri arasında yer alıyor. Sizde bu modellerden birini seçip kullanabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ