Gül dalı uzun lif modeli yapılışı

Gül dalı uzun lif modeli yapılışı uzun lif modeli tercih edenler için görselliği ile göz kamaştıran güzel bir lif örneği yapılışı sizleri bekliyor.

Lif modelleri hanımlarımızın en sevdiği el işleri olmaktadır. Böyle olunca da yeni tasarım ve lif örnekleri ortaya çıkmaktadır. Siz değerli takipçilerimizin beğenisini sunulmaktadır.

Kızlarımızın çeyizi içinde en güzel lif modelleri yapılmaktadır. Annelerimiz severek en çok beğendikleri modelleri kızlarının çeyizleri için hazırlamaktadırlar. Gül dalı uzun lif modeli de severek beğenerek örecekleri lif modeli olacaktır.

Banyo lifleri yapıp satışa sunan arkadaşlarımız için gül dalı uzun lif modeli oldukça farklı çizgisiyle oldukça dikkat çekerek sizlere siparişleriniz olabilecek kadar güzel bir lif örneği bol siparişler getirmesi dileğiyle, farklı lif modellerine göz atmak için canimanne.com sayfamızı ziyaret etmeden karar vermeyiniz. Yazımızın içindeki linklere tıklamanız yeterli olacaktır. Yeni lif modellerinde tekrar birlikte olmak dileğiyle hoşçakalın.

Gül dalı uzun lif modeli yapılışı

Gül dalı uzun lif modeli detayları ve yapılışı

Gül dalı uzun lif modeli modelimize

6 Numara tığ seçimi tercih edilmiştir.

Yıldız tekniğiyle örülmüştür.

6 Fıstık eninde 6 fıstık boyunda bir parça örerek başlıyoruz. Biten parçaya çapraz uzunlukta 2 parça daha örüyoruz. 3 sıra da kutu tekniğiyle biten parçaların etrafını dolanıyoruz. Kenar oyası olarak fıstık üzeri pipirik yapıyoruz. Orta kısımların süslemesi için güller yapraklar ve tomurcuklar yapıyoruz. Uygun yerlere dikerek modelimizi bitiriyoruz. Yapmak isteyen arkadaşlarımıza şimdiden kolay gelsin dileklerimi iletiyorum.

Lif modelleri, lif modelleri ve örnekleri hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal medya hesaplarınızda paylaşımlarla destekleyerek çok mutlu edersiniz. Video anlatımların devamlılığı için beğeni, paylaşımlar oldukça önemlidir.

Gül dalı uzun lif modeli yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya biliriz.

Örgü günlüğüm kanalına bu güzel lif modeli için çok teşekkür ediyoruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ