Güler Erkan Örgü Modelleri

Güler erkan örgü modelleri farklı örgü modellerini yazımızın içinde sizler için derledik bir çok modelden faydalanabilirsiniz. Dantel, yelek modelleri, bebek örgüleri, tığ işi modelleri görsellerini ve video anlatım motif yapılışını siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz.

Farklı örgü modelleri el işleri modelleri arayanlar arkadaşlarımız için güler erkan örgü ve dantel modelleri bir çok modeli görselleri inceleyerek ulaşabilirler.

Canım anne sitemizde örgü modelleri – el işleri ve bir çok örgü modelinin içeriğini video anlatımlı olarak bulabilirsiniz. Sayfamız örgü modellerinde video anlatımlarla geniş modele ve örneğe yeni tasarım modellerine de bulabilirsiniz. Bebek örgü modellerinden, yetişkin örgülerine, çeyizlik yelek modellerine ve patik örnekleri örgüye dair herşey sayfamızda sizler için düşünülmüştür. Bizleri takip ederek örgü modellerinde aradığınız örneklere kolaylıkla ulaşmanın imkanını bulacaksınız.

Güler erkan örgü modellerini uygularken yapacağınız modellere göre ip tercihini doğru seçmeyi unutmayınız. Her modele aynı ip kalınlığı ve inceliği uymamaktadır. Yeni ipin kalın ve ince oluşuna göre şiş ve tığ seçimine dikkat ederseniz modeliniz daha güzel olacaktır. Tabii ki elinizin sık ve gevşek örülüşü de örgü modellerinde etken olmaktadır. Örgü modelim güzel düşmüyor diyorsanız bir kaç ayrıntıya dikkat etmekte fayda olacaktır. Sayfamızdaki örgü modelleri videolarını izleyerek güzel örgü modellerini yapabilirsiniz.

Örgü modelleri, örgü ve el işleri, tığ işi örgü modelleri hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz.

Güler Erkan Örgü Modelleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ